خانه / Uncategorized / آغاز تمرینات وزنه‌برداران پارالمپیکی در فدراسیون جانبازان و معلولان

آغاز تمرینات وزنه‌برداران پارالمپیکی در فدراسیون جانبازان و معلولان

روح الله رستمی وزنه بردار پارالمپیکی دسته ۸۰ کیلوگرم در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آیا تجهیزات وزنه برداری که قرار بود فدراسیون جانبازان و معلولان برای انجام تمرینات حرفه ای در اختیار شما قرار دهد، دریافت کردید یا خیر؟ اظهار کرد: پس از انتقادی که در خصوص نبود تجهیزات برای انجام تمرینات حرفه ای داشتم، کاری که فدراسیون برای وزنه برداران پارالمپیکی انجام داد در اختیار گذاشتن سالن وزنه برداری به همراه یک مربی برای ملی پوشان بود که جا دارد از اسبقیان به خاطر فراهم کردن شرایط تمرینی برای ملی پوشان پارالمپیکی تشکر کنم.

وی گفت: هر چند تمریناتم در ابتدا انفرادی و راضی کننده بود، اما قرار است از این هفته وزنه برداران دیگری نیز اضافه شوند و این نگرانی وجود دارد که با توجه به این که در فضای بسته تمرین می کنیم با افزایش تعداد وزنه‌برداران دچار مشکل شویم.

رستمی همچنین درباره دریافت حقوق پارالمپیکی خود گفت: آن طور که شنیدم قرار است حقوق تیرماه به زودی پرداخت شود، هر چند کمیته ملی پارالمپیک معتقد است حقوق ۳ماه ورزشکاران پارالمپیکی شانس کسب مدال طلا از ابتدای سال پرداخت شده است، اما من تا امروز تنها حقوق دو ماه را به مبلغ ۱۱ میلیون دریافت کردم. به هر صورت چون درآمدی ندارم، شرایط سختی دارم و امیدوارم زودتر حقوق پارالمپیکی خود را  دریافت کنم‌.

انتهای پیام

درباره gohari