خانه / Uncategorized / اختصاص 15 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در دامغان

اختصاص 15 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در دامغانسرهنگ محمد خوشقدم روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : با این مقدار اعتبار 90 طرح اقتصاد مقاومتی در زمینه های مختلف در این شهرستان اجرایی می شود.
وی تصریح کرد : 9 طرح از مجموع تعداد طرح های یاد شده شامل اصلاح باغات، دام سنگین، پرورش طیور و زنبورداری است.
وی اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی، اعتلای فرهنگی و اجتماعی، اندیشه ورزی و تولید علم، ولایت مداری، استکبار ستیزی و جهاد را از جمله مهم ترین شاخصه های برنامه های هفته بسیج شهرستان دامغان برشمرد.
وی به برگزاری 200 عنوان برنامه در هفته بسیج این شهرستان اشاره و اضافه کرد : 40 برنامه شاخص در هفته بسیج سال 96 که با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی نامگذاری شده اجرایی می شود.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان ادامه داد : بسیج و سپاه همواره در تمامی صحنه ها همراه مردم بوده که نمونه ی آن را می توان در زلزله اخیر کرمانشاه مشاهده کرد که این نیروهای بسیجی خودجوش در کمترین زمان به کمک مردم شتافته است.
سرهنگ خوشقدم به فعالیت 3٨ ساله بسیج مستضعفین اشاره کرد و گفت : تمام داشته های بسیج و سپاه در خدمت مردم بوده و خدمتگزاری به اقشار مختلف جامعه وظیفه این نهاد انقلابی است.
وی افتتاح بازارچه اقتصاد مقاومتی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کشاورزان، برگزاری همایش ائمه جماعات، مجمع بسیج، برگزاری چندین یادواره شهدا، اردوهای جهادی و اجتماع بزرگ بسیجیان در 5 آذر ماه را از جمله مهم ترین برنامه های هفته بسیج این شهرستان برشمرد.
در تقویم جمهوری اسلامی، 29 آبان الی پنج آذرماه به نام هفته بسیج نامگذاری شده است.
9856/6026
خبرنگار: میثم اسماعیلی** انتشار دهنده : جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادهای استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.انتهای پیام /*


درباره gohari