خانه / Uncategorized / از گلزنی در ثانیه ۲۱ تا گلباران شیراز در آغاز دور برگشت لیگ فوتبال زنان

از گلزنی در ثانیه ۲۱ تا گلباران شیراز در آغاز دور برگشت لیگ فوتبال زنان

به گزارش ایسنا، دور برگشت لیگ برتر فوتبال زنان از ساعت ۱۳ امروز (جمعه) آغاز شد و ۱۲ تیم در قالب دو گروه اول و دوم به مصاف هم رفتند. 

از گروه اول تیم‌های شهرداری بم با هفت گل همیاری آذربایجان غربی را شکست داد. در این دیدار مونا حمودی هتریک کرد و در ثانیه ۲۱ سریع‌ترین گل فصل لیگ برتر فوتبال زنان را زد. فروغ موری، فاطمه گرایلی و بهناز طاهرخانی(دوگل) دیگر گلزنان بم بودند. 

در دومین دیدار این گروه نماینده البرز میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود و ذوب‌آهن با تک گل سارا سبزواری که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، برنده شد.  

در گروه دوم تیم صدرنشین شهرداری سیرجان مقابل قشقایی به میدان رفت و ۱۱ گل به ثمر رساند. سیرجان در دیدار دور رفت با قشقایی که به صورت معوقه در تاریخ ۱۲ دی برگزار شد هم ۱۱ گل زده بود. افسانه چترنور (۵ گل)، ملیکا متولی(۲گل)، لیلا معلم، هستی فروزنده، رقیه جلال نسب و زهرا علیزاده برای سیرجان گلزنی کردند. 

وچان کردستان هم میزبان پالایش گاز ایلام بود که به تساوی یک بر یک رسید. فاطمه قاسمی برای وچان و عاطفه ایمانی برای ایلام گلزنی کردند. 

ملوان نیز در نتیجه‌ای غیرمنتظره در انزلی مقابل سارگل بوشهر دو بر یک شکست خورد. تک گل ملوان را صفورا جعفری به ثمر رساند و سلاله شاطری هم برای سارگل دو گل زد. 

نتابح کامل دیدارهای هفته ششم(هفته نخست دور برگشت) لیگ برتر فوتبال زنان به شرح زیر است:

گروه اول

شهرداری بم ۷ _ صفر همیاری آذربایجان غربی 

نماینده البرز صفر _ ۱ ذوب‌آهن اصفهان 

سپاهان اصفهان از این گروه استراحت داشت. 

گروه دوم 

شهرداری سیرجان ۱۱ _ صفر قشقایی شیراز 

وچان کردستان ۱ _ ۱ پالایش گاز ایلام 

ملوان بندرانزلی ۱ _ ۲ سارگل بوشهر 

انتهای پیام 

درباره gohari