خانه / Uncategorized / اسامی داوران مرحله یک چهارم جام حذفی کشور

اسامی داوران مرحله یک چهارم جام حذفی کشور

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:

* شنبه ۶ مهر ۹۸

مس کرمان – بادران – ساعت۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

سعاد وفاپیشه – رامین بابایی – احمد کاظم لو – محمدباقر پورباقر

ناظر: احمد صالحی

* یک‌شنبه ۷ مهر ۹۸

گل گهر سیرجان – نفت مسجدسلیمان – ساعت۱۷:۳۰ – ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

پیام حیدری – رضا سخندان – فرهاد فرهادپور – علی بای

ناظر: محسن قهرمانی

سایپا تهران – داماش گیلانیان – ساعت۱۷:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

جواد رحیم زاده – حامد صفایی – رحیم حاجیلو – حامد صادقی جو

ناظر: محسن ترکی

پاس همدان – تراکتورسازی تبریز – ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

حسن اکرمی – یوسف مغروری – میلاد قاسمی – کیوان علیمحمدی

ناظر: حسین خانبان

قشقایی شیراز – صنعت نفت آبادان – ساعت 15 – ورزشگاه حافظیه شیراز

حسین زمانی – محمدرسول ذورقی – حمید سبحانی – مسعود حقیقی

ناظر: محسن فریمانی

نساجی مازندران – شهر خودرو مشهد – ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

بیژن حیدری – مهدی الوندی – عسگر محمدی – حمید حاج ملک

ناظر: حاتم بک پور

نیروی زمینی تهران – نود ارومیه – ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

محمدرضا اکبریان – علی رعیت – علیرضا مرادی – وحید زمانی

ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

*دوشنبه ۸ مهر ۹۸

ماشین سازی تبریز- پرسپولیس تهران – ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

کوپال ناظمی – محمدرضا ابوالفضلی – سعید علی نژادیان – مرتضی منصوریان

ناظر: حیدر شکور

فجرسپاسی شیراز – فولاد خوزستان – ساعت 1۵ – ورزشگاه حافظیه شیراز

امیر عرب براقی – مهدی عالیقدر – علی احمدی – وحید صالحی

ناظر: علیرضا کهوری

خیبرخرم آباد- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد

روح الله شریفی – حسن یوسفی – محمد راهی – امیر ایار

ناظر: محمدحسین معتمدی فر

پارس جنوبی جم – ذوب آهن اصفهان – ساعت۱۷:۱۵ – ورزشگاه تختی شهر جم

سیدرضا مهدوی – امیرآشور ماهانی – احد سلطانی – معین ایزدی

ناظر: سعید بطحایی

پیکان تهران – شهدای رزکان کرج – ساعت۱۷:۱۵ – ورزشگاه شهدا شهر قدس

عبدالنبی پورخلف – ولی کاووسی – علیرضا ممبینی – محمد علی صلاحی

ناظر: علی نقی مصطفی نژاد

خوشه طلایی ساوه- شاهین بوشهر – ساعت۱۷:۱۵ – ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

محمدرضا تارخ – یعقوب حجتی – فرهاد مروجی – ایمان کهیش

ناظر: مختار مهدوی

گل ریحان البرز – استقلال تهران – ساعت۱۸:۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج

مهدی سیدعلی – علی میرزابیگی – تورج عیوض محمدی – محمدحسین ترابیان

ناظر: شاهین حاج بابایی

سردار بوکان – شهرداری ماهشهر – ساعت۱۵:۳۰ – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

ابوالفضل دوستی – علیرضا طاهرخانی – محمد شاکر – مرتضی عابدی

ناظر: مهدی پاکزاد

استقلال ماهشهر- مس نوین کرمان – ساعت۱۷:۳۰ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

هادی علی نیافر – مهدی معماری – ابراهیم نیک نام – مجتبی افرا

ناظر: اسماعیل آمری

انتهای پیام

درباره gohari