خانه / Uncategorized / استاندار تهران: اشتغال خط قرمز مدیریت استان است/ کارنامه اشتغال استان راضی کننده نیست

استاندار تهران: اشتغال خط قرمز مدیریت استان است/ کارنامه اشتغال استان راضی کننده نیستبه گزارش ایرنا، محمد حسین مقیمی عصر سه شنبه در کارگروه اشتغال استان تهران با بیان اینکه برخی مدیران که برای ایجاد اشتغال کوتاهی می کنند خود بیکار می شوند افزود: مدیران کند و غیرفعال در این زمینه جایگاهی در استان ندارند.
وی با انتقاد از آمار ارائه شده در زمینه ایجاد اشتغال استان تهران گفت: اشتغال حتی یک نفر هم باید برای مدیران مهم باشد چرا که یک خانواده را از مشکلات می رهاند.
مقیمی با ابراز تاسف از اینکه اشتغال در استان تهران جدی گرفته نشده است ادامه داد: عملکرد دستگاه ها مطلقا مورد رضایت و تایید نیست و همه دستگاه های مسئول در این زمینه باید خود را پاسخگو و متعهد بدانند و گزارش عملکرد بدهند.
وی با انتقاد از عملکرد بانک های عامل در زمینه اعطای تسهیلات به مشاغل خانگی گفت: بانک ها حتما باید سرعت و جدیت داشته و از اعطای وامی مختصر برای ایجاد مشاغل خانگی که تکلیف قانونی آنان است دریغ نکنند.
وی گفت: مدیران از فرصت باقی مانده تا پایان سال بهره برده و در این مسیر مصمم و جدی حرکت کنند و حتی ایجاد یک شغل را دست کم نگیرند.
نشست کارگروه اشتغال استان تهران عصر سه شنبه به ریاست مقیمی استاندار تهران با دستورهای مختلف از جمله گزارش عملکرد کمیته های فنی اعطای تسهیلات طرح اشتغال فراگیر، ارائه گزارش اعطای تسهیلات مشاغل خانگی و گزارش طرح های ثبت نام شده در سامانه کارا برگزار شد.
تهرام/٦١٣٩//1348انتهای پیام /*


درباره gohari