خانه / Uncategorized / استاندار تهران: هنر دولت و بخش خصوصی افزایش کیفیت همراه با کاهش قیمت کالای تولیدی است

استاندار تهران: هنر دولت و بخش خصوصی افزایش کیفیت همراه با کاهش قیمت کالای تولیدی استبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدحسین مقیمی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران انجمن های صنعتی و معدنی استان تهران افزود: پیش از ایجاد هر صنعت باید زیرساخت های موردنیاز در بخش آب، برق و سایر امکانات فراهم شود تا سرمایه گذار و صنعتگر وقت و توان خود را صرف ارتقای کیفی محصول و کالای تولیدی کند.
وی اظهار کرد: دراین زمینه ، مدیران شهرک های صنعتی باید مطابق سیاست های دولت بر فعالیت بخش خصوصی نظارت کرده و دستگاه های متولی مشکلات صنایع را رفع و بخش خصوصی نیز کار خود را انجام دهد.
مقیمی با تاکید براینکه توجه به رعایت اصول زیست محیطی در صنایع باید در اولویت باشد تصریح کرد: در بسیاری از کشورهای صنعتی، کارخانه ها و صنایع در داخل شهرها بدون آلودگی زیست محیطی فعالیت می کنند و اگر تولیدکننده اصول زیست محیطی را رعایت کند و دولت وظایف خود را انجام دهد، میزان آلایندگی صنایع نیز کاهش چشمگیری می یابد.
به گفته وی، از جمله وظایف مدیران دولتی، رفع موانع و تسهیل امور برای صاحبان صنایع و تولیدکنندگان است چراکه بخشی از مشکلات و گرفتارهای موجود در مسیر کار، اتخاذ تصمیم های غیرکارشناسی است.
استاندار تهران با تاکید بر اجرای قانون به عنوان یک اصل مهم، افزود: قوانین پاسخگوی مشکلات هستند و اگر زیرساخت ها، پشتیبانی و سیستم اجرایی در اختیار تولیدکننده و صاحبان صنایع قرار بگیرد، تولیدات ما در بازار جهانی قابلیت رقابت خواهند داشت.
تهرام 7243**1625
خبرنگار: جواد آل داود – انتشار: محسن فتاحیانتهای پیام /*


درباره gohari