خانه / Uncategorized / استاندار: دولت با تزریق 800 میلیارد ریال برای چهاربانده کردن مسیر حمیل – دهلران موافقت کرد

استاندار: دولت با تزریق 800 میلیارد ریال برای چهاربانده کردن مسیر حمیل – دهلران موافقت کردبه گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی عصر دوشنبه در دیدار با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) اظهار کرد: این اعتبار در 2 قطعه حمیل به سمت ایلام و همچنین از ایلام به سمت مهران و تا دهلران هزینه خواهد شد.
وی افزود: بخش قابل توجهی از این مبلغ برای پرداخت مطالبات قرارگاه خاتم که مجری بخشی از این مسیر بوده هزینه خواهد شد و امیدواریم با همراهی این قرارگاه بتوانیم شاهد پیشرفت بیش از پیش پروژه های در دست اجرا باشیم.
استاندار ایلام با قدردانی از تلاش های مجموعه قرارگاه خاتم برای تکمیل طرح چهاربانده کردن مسیر صالح آباد به مهران یادآور شد: نیروهای این قرارگاه طی ماه های اخیر به صورت سه شیفته برای زیر بار ترافیک بردن این مسیر تلاش کردند که جای تقدیر دارد.
سلیمانی یادآور شد: این تلاش در ایام اربعین امسال نتایج خود را نشان داد و شاهد ترافیک به نسبت روانی در مسیر بودیم و در جاهایی که با حجم بالای خودروها روبرو شدیم به صورت خود کنترلی بود و پلیس برای تنظیم جمعیت ورودی به پایانه در نقاطی اقدام به متوقف کردن خودروها می کرد.
وی اضافه کرد: بدون شک هر سال شاهد افزایش تردد زائران از مسیر مهران به کربلای معلی خواهیم بود که می طلبد امکانات ارتباطی نیز در همین راستا گسترش یابد و یکی از ایمن ترین مسیرها ایجاد خطوط ریلی است.
استاندار ایلام تاکید کرد: هم اکنون خط ریلی غرب کشور از سمت استان کرمانشاه به مرز خسروی رسیده و در صورت سرمایه گذاری می توان این خط را تا ایلام به طول 75 کیلومتر امتداد داد.
سلیمانی افزود: امیدواریم با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء بتوانیم پعد از ایام اربعین امسال شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه باشیم.
خبرنگار و منتشر کننده: حسن کهزادیان
6119انتهای پیام /*


درباره gohari