خانه / Uncategorized / استقبال ۴۰ هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات

استقبال ۴۰ هزار پرسپولیسی از آخرین بازی پرسپولیس و کالدرون قبل از تعطیلات

به گزارش ایسنا، حدود ۴۰ هزار هوادار پرسپولیسی با حضور در ورزشگاه آزادی از نزدیک نظاره گر بازی تیمشان بودند و در طول بازی تیم خود را حمایت کردند. کمتر از هزار هوادار نساجی نیز  با حضور در ضلع جنوب غربی ورزشگاه از تیم خود حمایت کردند.

پس از حمله نصفه و نیمه و حرکت انفرادی بازیکن نساجی در زمین و مقابل محوطه جریمه پرسپولیس، گابریل کالدرون با دستانی باز نسبت به عملکرد بازیکنانش واکنش نشان داد و تعجب کرد که چطور به حریف اجازه حرکت با توپ را می دهند.

در اواسط نیمه نخست بازی، هواداران دو تیم پرسپولیس و نساجی سیمان‌های کنده شده از سکوهای ورزشگاه آزادی را به سمت هم پرتاب و علیه همدیگر فحاشی کردند.

پس از برخورد مهدی ترابی و مدافع نساجی در داخل محوطه جریمه، هواداران پرسپولیس با سروصدای شدید نسبت به تصمیم داور اعتراض کردند. در همین صحنه پیروانی و باقری هم از روی نیمکت بلند شدند که سرپرست پرسپولیس اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما مربی پرسپولیس از بازیکنان تیمش خواست به داور اعتراض نکنند و به زمین خودشان بروند.

مهدی ترابی و علی علیپور، سازندگان گل نخست پرسپولیس جدا از سایر بازیکنان تیم در گوشه دیگری به خوشحالی پرداختند و به جمع سایر بازیکنان ملحق نشدند.

کالدرون که از ابتدای بازی سهمی از تشویق های هواداران تیمش نداشت، بعد از گل نخست پرسپولیس در چندین نوبت مورد حمایت  هواداران این تیم واقع شد.

انتهای پیام

درباره gohari