خانه / Uncategorized / استقرار 40 دستگاه خودپرداز در مسیر زوار اربعین در ایلام

استقرار 40 دستگاه خودپرداز در مسیر زوار اربعین در ایلامعلی اشرف یوسفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قریب به اتفاق بانک های استان نسبت به استقرار خودپردازهای سیار برای خدمات رسانی پولی به زائران در ایام اربعین اقدام کرده اند.
وی ادامه داد: بانک ملی، ملت، کشاورزی، سپه، رفاه، تجارت، موسسات و سایر امور شعب بانک های دیگر استان فعالیت شبانه روزی خود را به صورت کشیک در این باجه ها ادامه می دهند.
وی افزود: خوشبختانه امسال هیچ گونه مشکلی در این زمینه در شعب و خودپردازها در ایام اربعین وجود ندارد و خدمات رسانی به زائران به صورت عادی انجام می گیرد.
یوسفی گفت: بانک های عامل استان همچون نسبت به برقراری ایستگاه های صلواتی در مسیر تردد زوار در شهرستان مهران نیز اقدام کرده اند.
وی ادامه داد: این ایستگاه ها علاوه بر تامین سه وعده غذایی گرم و سرد نسبت به توزیع اقلام فرهنگی و غذایی خدمات رسانی لازم به زوار حسینی انجام می گیرد.
وی افزود: باجه مرزی بانک ملی مهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعال است و علاوه بر آن در تمام مسیرهای مواصلاتی منتهی به مرز مهران از قبیل ایوان، سرابله، شباب، دهلران، ایلام و … همه کشیک بانکی برای ارایه خدمات مطلوب به زوار وجود دارد.
یوسفی در خصوص مشکل سال قبل برای ناظر پولی گفت: خوشبختانه با تمرکز پول در استان و انتقال آن به مهران امسال هیچ مشکلی در این خصوص نداریم.
وی افزود: پول به اندازی کافی از سوی شعب بانکی مختلف تامین شده و به موقع خدمات مطلوب و ارزنده به زوار ارایه می شود.
وی ابراز امیدواری کرد که با ارایه خدمات مطلوب و مناسب به زوار آیین اربعین به نحو مطلوبی همچون سالهای قبل برگزار شود.
مرز بین المللی مهران به دلیل مزیت امنیت بالا و کوتاهی مسافت تا عتبات عالیات یکی از مرزهای پرتردد زمینی کشور به خاک عراق بشمار می رود.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی **انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
/6034/7177انتهای پیام /*


درباره gohari