خانه / Uncategorized / استقلال باز هم جریمه شد

استقلال باز هم جریمه شد

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرایی را درباره جرایم لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال صادر کرد که آرای صادره به شرح زیر است:

لیگ برتر فوتسال

دیدار تیم‌های گیتی پسند اصفهان و لبنیات ارژن شیراز برگزار و از سوی محمدرضا خبازیان- سرپرست تیم لبنیات ارژن شیراز تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) رخ داد. وی به یک جلسه همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل داشتن سه بازیکن اخطاری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

حیمدرضا ابراری- مربی تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل رفتار غیر ورزشی باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

لیگ برتر فوتبال

* دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در هفته سیزدهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و پرتاب بطری و اصابت آن به داور رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ماشین‌سازی تبریز نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* کمیته انضباطی پس از درخواست تجدید نظر خواهی عارف غلامی- بازیکن تیم استقلال اعلام کرد که نامبرده می‌تواند تا اتخاذ تصمیم در خصوص قطعیت رای صادره، تیم خود را همراهی کند.

* دیدار تیم‌های استقلال تهران و پدیده شهر خودرو برگزار و از سوی باشگاه استقلال ( سوء رفتار تیمی) رخ داد. این تیم باید مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( این رای قابل تجدید نظر است)

* مسابقه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی محمدرضا خلعتبری – بازیکن ذوب آهن اصفهان تخلفاتی مبنی بر لگد زدن به وسایل کنار زمین رخ داد. وی به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* روح اله سیف الهی- بازکن تیم فولاد خوزستان به دلیل توهین و بدرفتاری در قبال مسوول مسابقه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای قابل تجدید نظر است)

انتهای پیام

درباره gohari