خانه / Uncategorized / اشک های شوق هواداران ملوان و شعارهای طرفداران سپیدرود علیه نظرمحمدی

اشک های شوق هواداران ملوان و شعارهای طرفداران سپیدرود علیه نظرمحمدیبه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان انزلی عصر شنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی کشور در رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ملوان با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.
قبل از آغاز این دیدار ، نادر دست نشان که محبوب ترین مربی غیربومی در رشت محسوب می شود و لقب نادر امپراطور را از تماشاگران رشتی دریافت کرده ، با دسته های گل به سمت طرفداران سپیدرود رفت .
با توجه به وضعیت ورزشگاه و مرمت سکوهای روبروی جایگاه ، ظرفیت تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی تقلیل یافت و حدود هشت هزار تماشاگر موفق شدند وارد ورزشگاه شوند و از نزدیک نظاره گر این بازی باشند.
با وجود اینکه بلیط فروشی این دیدار از ساعت 14 آغاز شده بود ، ظرف مدت دو ساعت ظرفیت این ورزشگاه تکمیل شد و صدها علاقمند پشت درب های بسته ماندند.
حدود یک ساعت قبل از آغاز بازی ، بازیکنان دو تیم سپیدرود و ملوان وارد زمین شدند و به مدت چهل دقیقه مشغول گرم کردن شدند و طرفداران نیز بازیکنان مورد علاقه خود را تشویق می کردند که تشویق حسین کعبی توسط طرفداران سپیدرود بیشتر به گوش می رسید.
قبل از آغاز بازی ، کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود رشت با دسته های گل به سمت نیمکت ملوان رفتند و با اهدای گل، با آنان روبوسی کردند. شهاب کرمی ، محمدرضا الماسخاله و حسین ابراهیمی سه بازیکن تیم سپیدرود رشت قبل از آغاز بازی به سمت نادر دست نشان سرمربی ملوان رفتند و از این مربی اجازه حضور در بازی خواستند.
پخش سرود سپیدرود رشت از بلندگوی ورزشگاه یکی دیگر از نکات جالب این دیدار بود که تماشاگران این تیم رشتی نیز این سرود را زمزمه می کردند. تشویق های ایسلندی نیز همچنان در ورزشگاه های ایران رواج دارد و در این دیدار نیز بارها طرفداران سپیدرود که حدود 90 درصد ورزشگاه را در اختیار داشتند، اقدام به تشویق ایسلندی می کردند.
هنگام ورود دو تیم و گروه داوری به زمین بازی، پرده لیگ برتر نیز همراه این دو تیم وارد زمین مسابقه شد که این امر توسط علیرضا وهابی مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان به مسئولان برگزاری این دیدار گوشزد شد اما توجهی نشد و بازی جام حذفی زیر پرچم لیگ برتر برگزار شد.
همچنین به مناسبت عید سعید غدیر خم پرده ای با همین مضمون توسط هیات فوتبال گیلان وارد زمین بازی شد که البته انتظار می رفت خبرنگاران سادات حاضر در ورزشگاه توسط هیات فوتبال گیلان تجلیل شوند اما مسئولان این هیات به نوشتن یک پرده بسنده کردند.
چند درگیری نیز توسط تعدادی از تماشاگران با ماموران در طول برگزاری این بازی صورت گرفت که این درگیری ها با مداخله لیدرهای دو تیم و همچنین سایر ماموران به اتمام رسید.
هنگام از دست دادن موقعیت های تیم سپیدرود رشت ، واکنش های نظرمحمدی سرمربی این تیم نیز جالب توجه بود چون این مربی جوان هنگام هدر رفتن موقعیت ها ، بطری های آب را پرت یا شوت می کرد.
در اواخر بازی و پس از به ثمر رسیدن گل سوم تیم ملوان انزلی، تعدادی از طرفداران تیم سپیدرود رشت با سردادن شعارهایی خواهان جدایی نظرمحمدی از سرمربیگری سپیدرود شدند. هنگام به صدا درآمدن سوت پایان بازی نیز ، نیمکت نشینان ملوان انزلی به همراه کادر فنی این تیم جشن پیروزی به راه انداختند و تعدادی نیز از فرط خوشحالی اشک می ریختند.
اما در بیرون از ورزشگاه وضعیت متفاوت بود و شماری از تماشاگران با ماموران نیروی انتظامی درگیر شدند که البته این درگیری ها به سرعت خاتمه یافت ولی ترافیک سنگینی در خیابان های مجاور ورزشگاه شهید عضدی رشت برپا شده بود.
خبرنگار: حسین مجرد
7285/2007انتهای پیام /*


درباره gohari