خانه / Uncategorized / اصلاح آخرین ایراد اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی/ نسخه نهایی به مجلس ارسال شد

اصلاح آخرین ایراد اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی/ نسخه نهایی به مجلس ارسال شد

مرتضی فلاح در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی ابتدا در هیئت وزیران به تصویب رسید و پس از آن به هیئت تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی رفت و به آن ایراد گرفته شد، اظهار کرد: این ایرادات برطرف شد اما پس از ارسال به شورای نگهبان باز هم به آن اشکال گرفته شد که این ایرادات نیز برطرف شد.

وی ادامه داد: نامه ای هفته گذشته از سوی رییس هیئت تطبیق مصوبات مجلس شورای اسلامی به وزات ورزش و جوانان ارسال شد و پس از آن ایراد گرفته شده برطرف و مجددا اساسنامه به هیئت تطبیق ارجاع شد.

مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه سایر موارد مرتبط با اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی حل و فصل شده، خاطرنشان کرد: چهار مرتبه با وزیر ورزش و جوانان در مورد رفع ایرادات مکاتبه صورت گرفته است و هفته گذشته بود که با وزارت ورزش و جوانان جهت رفع ایراد مکاتبه انجام و پاسخ آن نیز از سوی وزارتخانه ارسال شد.

فلاح ادامه داد: در حال حاضر تنها یک ایراد در مورد اساسنامه فدراسیون های ورزشی باقی مانده که آن نیز از سوی وزارت ورزش و جوانان اصلاح شد و اظهار نظر نهایی صورت گیرد که در صورت تایید نهایی، ریاست جمهوری اساسنامه جدید را ابلاغ خواهد کرد و ۱۵ روز پس از انتشار در روزنامه رسمی لازم الاجرا خواهد بود.

انتهای پیام

درباره gohari