خانه / Uncategorized / اعترافات/ تایگر وودز

اعترافات/ تایگر وودز

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، داستان تایگر وودز بالا و پایین زیادی دارد. بهترین گلف باز تمام ادوار رسوایی هایی پر سر و صدایی داشته است. با این حال بخش ستاره دارش در روز شکرگزاری سال ۲۰۰۲ رخ داد. در آن روز امپراتوری وودز سقوط کرد. در این مسیر الکل، افسردگی و خیانت جنسی وجود داشته است. با این حال اکنون او می تواند لبخند بزند.

آغاز جهنم

در روز شکر گزاری سال ۲۰۰۲ اتومبیل گلف باز آمریکایی با ورودی خانه اش به شدت برخورد کرد. همسرش الین نوردگرن با یک دسته گلف خارج شد و شروع به ضربه زدن به ماشین کرد. او متوجه خیانت همسرش شده بود که مست و خمار بود. وضعیت زمانی بدتر شد که مشخص شد وودز با دختران زیادی رابطه داشته است.

“پس از تفکر عمیق به این نتیجه رسیدم گلف را برای یک مدت نامشخص کنار بذارم. باید روی یک همسر، پدر و انسان خوب بودن تمرکز می کردم.”

اعتراف در نشست خبری

یکی از طولانی ترین ماه‌ها برای گلف باز آمریکایی فوریه ۲۰۱۰ بود. او در یک نشست خبری حاضر شد تا عذرخواهی کند. در آن جا به خیانت ها، مشکلاتش با الکل و مواد اعتراف کرد.

“می خواهم از تک‌تک شما به خاطر بی مسئولیتی و غرورم عذرخواهی کنم.”

“زمانی که مردم داستان سرایی می کنند به شدت خشمگین می شوم چون الینا هرگز من را آن شب و نه هیچ شبی کتک نزد. هرگز خشونت در خانه وجود نداشت.”

“رفتار من باعث نمی شود رسانه ها حق داشته باشند فرزند دو ساله، همسر و مادرم را پیگیری کنند. لطفا دست سر از آن ها بردارید.”

“من خائن بودم. ماجراجویی داشتم و تنها مقصر این ماجرا من هستم. ارزش هایی را که به من یاد دادند کنار گذاشتم.”

“تنها به خودم فکر می کردم. محدودیت های ازدواج را کنار گذاشتم و به این فکر می کردم چون سخت کار می کنم شایسته لذت بردن از همه چیزهایی که اطرافم وجود دارند هستم.

روابط

در یک گزارش اعلام شد وودز از زمان ازدواجش با نوردگرن با ۱۲۱ زن رابطه داشته است. برخی از آن معشوقه‌های فرضی نیز از این فرصت بهره بردند تا از گلف باز معروف اخاذی کنند.

طلاق

چند ماه بعد از این که رسوایی وودز مشخص شد گلف باز آمریکایی جدایی‌اش از نوردگرن را اعلام کرد. گفته می‌شود این طلاق حدود ۳۰۰ میلیون دلار هزینه داشته است. با این حال هنوز کسی رقم دقیقش را نمی‌داند.

“ما ناراحت هستیم که ازدواجمان چنین پایانی داشت. برای همدیگر بهترین آینده را آرزو کردیم.”

انتهای پیام

درباره gohari