خانه / Uncategorized / افتتاح 2 هزار و 150 میلیارد ریال پروژه راهسازی در جیرفت

افتتاح 2 هزار و 150 میلیارد ریال پروژه راهسازی در جیرفتبه گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی بدو ورود به جیرفت از فرودگاه این شهرستان بازدید و با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و در آیین افتتاح پروژه های حوزه راه و شهرسازی این شهرستان حضور یافت.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در آیین افتتاح پل سقدر اظهار کرد: این پل با سه دهنه 20 متری و عرض 12 متر احداث شده است.
محمد ساردویی افزود: عملیات ساخت این پل با اعتبار 16 میلیارد ریال در مدت 2 سال به اتمام رسید.
وی تصریح کرد: این پل در زمینه رفع نقطه حادثه خیز و تکمیل باند دوم جیرفت – سه راهی بم احداث شد.
ساردویی ادامه داد: تمام مسیر جیرفت به سه راهی بم 84 کیلومتر است که 47 کیلومتر آن در حوزه جنوب استان کرمان واقع و تاکنون 25 کیلومتر از این مسیر 2 بانده شده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون 300 میلیارد ریال اعتبار برای 2 بانده کردن این مسیر هزینه شده است عنوان کرد: برای تکمیل این محور به 700 میلیارد ریال اعتبار جدید نیاز دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان گفت: در این سفر 56 کیلومتر بزرگراه با اعتباری بیش از 863 میلیارد ریال افتتاح شد.
وی همچنین اظهار کرد: با حضور وزیر راه و شهرسازی 105 کیلومتر راه روستایی با اعتبار 268 میلیارد ریال در سطح روستاهای جنوب کرمان به بهره برداری می رسد که با این اقدام بیش از سه هزار و 435 خانوار از نعمت راه مناسب برخوردار می شوند.
همچنین اصلاح و بهسازی روشنایی معابر محله کلرود جیرفت با اعتبار سه میلیارد ریال به عنوان نخستین طرح عمران و بهسازی شهری در بافت فرسوده این شهرستان به بهره برداری می رسد.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر خود به جنوب استان کرمان به شهرستان عنبرآباد سفر می کند.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشاردهنده: نجمه حسنی*
7450/7429/3029انتهای پیام /*


درباره gohari