خانه / Uncategorized / افزایش نظارت بر قیمت عرضه میوه و تره بار در قشم

افزایش نظارت بر قیمت عرضه میوه و تره بار در قشمبه گزارش ایرنا، میرهاشم خواستار شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان قشم گفت: بخش زیادی از نیاز میوه و تره بار جزیره از استان قابل تامین است که با اندکی تفاوت قیمت نسبت به بندرعباس برابر با نرخ مصوب باید عرضه شود.
وی افزود: برخی هم با وجود نبود نیاز، از خارج استان واردات میوه به قشم انجام می دهند که به هر روی آنها نیز ملزم به رعایت نرخ های مصوب هستند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم بیان کرد: اگر محصولاتی که در هرمزگان کشت و عرضه می شود، از خارج استان وارد و با افزایش قیمت عرضه شود، از ورود آن ها به شهرستان جلوگیری خواهد شد.
او همچنین بر پیگیری اجرای دقیق نصب برچسب قیمت طبق نرخ های مصوب، ارایه فاکتور به مشتری و استفاده از صندوق الکترونیکی در میوه فروشی ها تاکید کرد و از اصناف خواست پیش از صدور پروانه فعالیت نسبت به برگزاری جلسه های آموزشی اقدام کند.
خواستار همچنین بر افزایش بازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده مواد پروتئینی و غذاخوری ها در ماه محرم، معرفی نماینده ای واجد شرایط برای عرضه مرغ منجمد در بخش شهاب، بررسی نحوه خدمات رسانی و توزیع گاز خانگی در نقاط شهری و روستایی و استانداردسازی مکان توزیع در محله ها تاکید کرد.
انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
8123انتهای پیام /*


درباره gohari