خانه / Uncategorized / اولویت خرید کالا‌ها تولیدات داخلی بویژه درون استانی باشد

اولویت خرید کالا‌ها تولیدات داخلی بویژه درون استانی باشدگزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست مصطفی سالاری روز یکشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان در رشت، با بیان اینکه موضوع حمایت از کالای ایرانی محدود به تشکیل جلسات نمی شود افزود: از بخش‌هایی که می توانند مصرف کننده تولیدات داخلی بویژه استان گیلان باشند انتظار دارم که با دقت این موضوع را رعایت کنند.
وی با ابراز رضایت از عملکرد کارگروه رفع موانع تولید استان اظهار داشت: با پرداخت هزار و 17 میلیارد تومان تسهیلات از منابع رونق تولید به 2 هزار و 496 واحد تولیدی توانستیم بیش از سهمیه درنظرگرفته شده برای گیلان در سال 96 را جذب کنیم و این مسیر باید استمرار داشته باشد.
سالاری با اشاره به اینکه برخی از کارخانجات استان گیلان به عنوان یک برند صاحب نام محسوب می شوند گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل با نگاه حمایتی باید برای رفع موانع و گشایش گره تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران راهکار ارائه کنند.
استاندار گیلان با اشاره به وجود برخی مشکلات کارگری در واحدهای تولیدی استان افزود: انتظار ما از دستگاه‌های ملی متولی و سرمایه‌گذاران کلان این است که در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی مرتبط با آنان در استان با جدیت برنامه ارائه کنند.
وی به رویکرد منسجم دستگاه‌های قضایی، نظارتی و اجرایی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی اشاره و خاطرنشان کرد: باید با احساس مسئولیت‌ نسبت به رفع موانع تولیدکنندگان گام برداریم.
در این جلسه مشکلات شش واحد تولیدی استان توسط سرمایه گذاران مطرح و تصمیمات لازم در جهت رفع موانع آنان اتخاذ شد.
2007انتهای پیام /*


درباره gohari