خانه / Uncategorized / ایجاد 1250 فرصت شغلی پایدار با نام تا مهر 97 در شهرستان راور

ایجاد 1250 فرصت شغلی پایدار با نام تا مهر 97 در شهرستان راوربه گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد مخبر در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان (گام دوم مثلث توسعه اقتصادی) شهرستان راور به میزبانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در تهران افزود: استاندار کرمان استانداری پا به رکاب و از خودگذشته است که می توان چنین مدل مدیریتی را به عنوان الگو در سراسر کشور اجرا کرد. وی اظهار کرد: امکان نجات کشور در گروی تکیه به مردم اعم از مالی، دلسوزی و غیره و همچنین انجام کارهای ستادی توسط مدیران در استانها است که این 2 مهم در استاندار کرمان به خوبی دیده می شود که نیازمند بسط در سراسر کشور است.
مخبر با بیان اینکه در برخی استانهای کشور با توجه به تخصیص و اعتبار مورد نیاز شاهد هیچگونه حرکتی نیستیم اظهار کرد: هدف ما ایجاد سه هزار فرصت شغلی تا اسفندماه سال 98 است که تعهد می کنیم از این تعداد تا 30 مهر 97، هزار و 250 شغل پایدار در شهرستان راور با نام و مستندات و با تایید استانداری کرمان ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: توسط ستاد فرمان اجرایی امام (ره) نیز 300 میلیون تومان برای بازسازی مراکز فرهنگی آسیب دیده، 500 میلیون تومان وام قرض الحسنه در قالب صندوق های خرد روستایی و 200 میلیون تومان برای بازسازی اماکن ورزشی آسیب دیده شهرستان راور در نظر گرفته خواهد شد.
3029انتهای پیام /*


درباره gohari