خانه / Uncategorized / ایران به زودی سرآمد کشورهای منطقه در فعالیت های دانش بنیان می شود

ایران به زودی سرآمد کشورهای منطقه در فعالیت های دانش بنیان می شودبه گزارش ایرنا، محمود حجتی عصر چهارشنبه در آیین رونمایی از 8 واکسن دامی و انسانی که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و محمدعلی نجفی استاندار البرز در شهرک صنعتی نظرآباد که عصر چهارشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه مردم ایران شایسته بهترین محصولات و خدمات در حوزه های مختلف هستند، ادامه داد: ظرفیت ها و توانمندی های بسیاری وجود دارد ولی مشروط به اینکه در زمینه های گوناگون به باور برسیم.
وی با اشاره به مشکلات و برخی نارسایی در اداره امور، گفت: با همکاری همگانی می توان در جهت رفع مشکلات قدم برداشت و سرآمد کشورها بود.
حجتی با اعلام اینکه این مجموعه تولیدی سابقه دیرینه ای در تولید محصولات دارویی واکسن های انسانی دارد، گفت: بخشی از نیازهای کشور توسط محصولات تولیدی این واحد تامین می شود.
وزیر جهاد کشاورزی همچنین گفت: واحدهای تولیدی داخل از جمله در بخش واکسن کشور در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته اند اما بخشی از نیاز کشور در این زمینه از خارج کشور تامین می شود.
وی با بیان اینکه فعالیت این مجموعه قابل تقدیر است، افزود: با تلاش و همت مضاعف می توان با این سرعت تولیدات مهم در زمینه واکسن دامی و انسانی داشت.
وزیر جهادکشاورزی با اشاره به توانمدی موجود در خلق ابزار مورد نیاز توسط محققان و متخصصان جوان ایرانی از جمله در حوزه تولید واکسن، گفت: با توجه به سطح کیفی محصولات تولیدی می توانیم در بازارهای جهانی حصور پیدا کنیم.
1535/6155خبرنگار:وحیده عسکری**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari