خانه / Uncategorized / باقرزاده: مسئولیت های فخری به شمشیربازی کمک می کند

باقرزاده: مسئولیت های فخری به شمشیربازی کمک می کند

به گزارش ایسنا، فضل اله باقرزاده درباره ی اینکه افزایش مسئولیت های پیمان فخری سرمربی تیم ملی سابر در کمیته ملی المپیک شاید این تصور را ایجاد کند که فرصت کمتری برای شمشیربازی داشته باشد، بیان کرد:مسئولیت های او دراستای هم هستند و هیچ منافاتی با هم ندارند. از طرفی مسئولیت های او به شمشیربازی کمک می کند. فخری دو سال است که رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی شده است و در حالی که این سمت را بر عهده داشت با اقتدار توانست سهمیه المپیک شمشیربازی سابر را بگیرد. 

او افزود: بازی های ساحلی آسیا هم 10 روز بیشتر زمان نمی برد و قرار نیست آقای فخری برای یک سال آنجا بماند.  بنابراین ما هیچ مشکلی در این مورد نداریم و اتفاقا خیلی هم به ما کمک  می شود.

باقرزاده در پاسخ به این پرسش که شمشیربازی عجله ای برای برگزاری  اردوهای خود دارد یا خیر گفت: کجای دنیا مسابقات برگزار می شود که ما خبر نداریم؟مسابقات جهانی و آسیایی تعطیل است و حتی انتخابات کنفدراسیون آسیا نیز یک سال به تعویق افتاد. ما سهمیه خود را در سابر  گرفته ایم . مسابقه قهرمانی آسیا هم 20 فروردین برگزار می شود و شانس کوچکی برای  گرفتن سهمیه در اسلحه های دیگر داریم و ممکن است در اپه مردان و همچنین در بخش زنان یک سهمیه بگیریم. چون تیم های قدرتمند  سهمیه خود را از طریق رنکینگ جهانی گرفته اند.  

او ادامه داد: شاید کشورهای دیگر تمرینات انفرادی داشته باشند که ما این تمرینات انفرادی را به بهترین شکل داریم و بهترین شمشیربازان ما دارند از سرمربی  درس می گیرند و مشکلی از این نظر نداریم و شرایط ما مناسب است. از طرفی ستاد ملی مقابله با کرونا دوشنبه هفته آینده ما را به جلسه دعوت کرده است و مجوز بدهد برگزاری لیگ را آغاز خواهیم کرد.
 

انتهای پیام

درباره gohari