خانه / Uncategorized / بانک صنعت و معدن 370 میلیون دلار تسهیلات ارزی به صنعت استان ایلام تزریق کرد

بانک صنعت و معدن 370 میلیون دلار تسهیلات ارزی به صنعت استان ایلام تزریق کردبه گزارش ایرنا، یارالله نصیری روز چهارشنبه در بازدید از پتروشیمی ایلام که با حضور برخی اعضای هیات مدیره بانک صنعت، معدن انجام شد، اظهار کرد: بانک صنعت و معدن در راستای جهش بزرگ اقتصادی تلاش کرده تا برای توسعه صنایع استان گام بردارد و تمامی تلاش خود را در زمینه تجهیز منابع مالی و اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی کرده است.
وی افزود: طی سال های گذشته و سال جاری، رشد قابل توجه پرداخت تسهیلات به بخش صنعت استان نشان از اهمیت دادن بانک به بخش صنعت دارد.
نصیری با بیان اینکه عملکرد بانک صنعت و معدن چشم انداز روشنی را در بخش صنایع استان ایلام ایجاد کرده است، یادآور شد: این بانک در بخش صنعت استان تسهیلاتی ارزی و ریالی قابل توجهی را تزریق کرده و تنها در بخش ارزی تسهیلاتی معادل 370 میلیون دلار واگذار کرده است.
وی تاکید کرد: این بانک در سطح استان ایلام و در پرداخت منابع ارزی در حوزه صنعت و معدن عملکرد خوب و در خور توجهی داشته است به طوریکه در سطح کشوری و از لحاظ دریافت تسهیلات از این بانک، ایلام رتبه اول تا چهارم استان ها قرار دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام در خصوص صنعت پتروشیمی استان گفت: پیشبرد برنامه ها در این حوزه از صنعت حاصل مدیریت خوب و زحمات بانک صنعت و معدن است.
نصیری با ذکر این نکته که حوزه صنعت استان ایلام در نقطه عطف و درخشانی قرار دارد، یادآور شد: پیش بینی می شود در سه ماهه اول سال آینده شاهد تولید محصول آزمایشی در پتروشیمی ایلام باشیم.
عضو هیات مدیره بانک صنعت، معدن نیز در این بازدید گفت: پروژه پتروشیمی ایلام یک پروژه فاخر، زنده و پویا در کشور است.
حسن عسکری با اشاره به اهمیت پتروشیمی ایلام در زمینه تولید، اشتغال در منطقه با توجه به مرزی بودن استان تاکید کرد: انتظاراتی که در خصوص پیشبرد پروژه ها در این حوزه از مدیران می رفت به خوبی تحقق یافته است.
وی مدیریت خوب در اجرای پروژه ها را بسیار مهم دانست و افزود: اگر در زمان مورد نظر برنامه های کاری در روند توسعه این مجتمع بزرگ به جلو هدایت نشود از رقبا عقب خواهد ماند.
523 واحد صنعتی دارای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 265 هزار میلیون ریال و ظرفیت اشتغال 9 هزار و 171 نفر در استان ایلام وجود دارد.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
3032/6119انتهای پیام /*


درباره gohari