خانه / Uncategorized / باید با تفکر مانع رشد و توسعه استان، مبارزه کرد

باید با تفکر مانع رشد و توسعه استان، مبارزه کرد



به گزارش ایرنا، اسدالله درویش امیری روز شنبه در جمع شماری از جوانان کارآفرین و مدیران شرکت های دانش بنیان استان زنجان افزود: هرچه این جوانان در حوزه دانش بنیان فعالیت کرده اند، ثمره شایستگی خود آنان بوده و دولتمردان شرایطی برای آنان فراهم نکرده اند.
وی یادآورشد: دانش، خلاقیت و نگاه بلند مدت شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان، موجب امیدواری به آینده کشور می شود.
درویش امیری اظهار کرد: امیدواریم راه اندازی پارک علم و فناوری در این استان، محلی برای جذب مخترعان، کارآفرینان، متخصصان و دانشمندان جوان و توسعه گرای این استان برای فعالیت های کارآفرینی شود.
استاندار زنجان به دریافت مجوز راه اندازی پارک جامع علم و فناوری استان در فروردین سال جاری اشاره کرد و گفت: من با تفکر مانع فعالیت شرکت های دانش بنیان و جوانان کارآفرین در حال مبارزه هستم، باید فضا را برای رشد و توسعه استان مهیا و فراهم ساخت.
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم هم در ادامه این مراسم گفت: بخشی از مشکلات شرکت های دانش بنیان به خاطر نبود همین پارک علم و فناوری است و با شروع به کار پارک، بخشی از مشکلات مربوط به بیمه و مکان منتفی می شود.
مهدی کشمیری اضافه کرد: 2 گروه فعالیت و رونق شکل گیری پارک را تسریع می کنند، یکی شرکت های دخیل در تامین زیر ساخت ها و دیگری مسئولان و مدیران درگیر با فضای کسب و کار از جمله امور مالیاتی و بیمه محسوب می شوند.
3001/6085



انتهای پیام /*










درباره gohari