خانه / Uncategorized / با مربی خارجی، مثل ویلموتس قرارداد نبسته‌ایم/مدیرعامل پرسپولیس پاسخگو نیست

با مربی خارجی، مثل ویلموتس قرارداد نبسته‌ایم/مدیرعامل پرسپولیس پاسخگو نیست

محسن رضوانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما برای حضور در لیگ برخی از تیم‌ها را دعوت می‌کنیم اما به دلیل اینکه پخش تلویزیونی زیادی ندارد علاقه‌مندان کمی میل به تیمداری در شنا دارند.

وی ادامه داد: آرزو می‌کنم و امیدوارم یک روزی به قانون تبدیل شود و همچنان که تیم‌های صنعتی سالی ۴۰-۵۰ میلیارد برای فوتبال هزینه می‌کنند یک‌صدم آن را برای رشته‌های پایه مثل دو، تیراندازی، ژیمناستیک یا شنا که پر مدال هستند نیز هزینه کنند.

رضوانی یادآور شد: سال گذشته در دو رشته شنا و واترپلو تیم پرسپولیس در لیگ شرکت کرد که هنوز پول اعضای این تیم‌ها را پرداخت نکرده‌اند و می‌گویند به برانکو بدهی دارند. من با اعضای هیئت مدیره پرسپولیس صحبت کردم اما متاسفانه هر چقدر پیگیری کردم نتوانستم با مدیرعامل ارتباط بگیرم و تاکنون پاسخگو نبوده است.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اضافه کرد: هزینه‌های این دو تیم رقم بسیار ناچیزی است و مجموعه آن با هزینه‌ها و مبلغ قرارداد اعضای تیم حدود ۵۰۰ میلیون تومان است که واقعاً در مقابل قراردادها و هزینه‌های فوتبالی رقمی نیست.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا که آیا با سرمربی خارجی تیم ملی واترپلو که مثل ویلموتس قرارداد نبسته‌اید؟ گفت: خیر، رقم‌هایی که در ورزش ماست یک‌هزارم فوتبال هم نیست و با اینکه آقای چیریچ از بهترین مربیان دنیا است ولی ما قرارداد خوبی با او بسته‌ایم.

رضوانی تصریح کرد: سه مدال المپیک دارد و در بازی‌های آسیایی بعد از ۴۴ سال تیم ملی ایران را صاحب مدال برنز کرد که همین باعث شده انتظارات از واترپلوی ما بالا برود.

انتهای پیام

درباره gohari