خانه / Uncategorized / با یک غفلت، بازی را نبردیم/از هواداران تشکر می کنم

با یک غفلت، بازی را نبردیم/از هواداران تشکر می کنم

مجید جلالی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از تساوی مقابل تراکتور تبریز افزود: به خاطر یک غفلت، بازی برده گل گهر به تساوی کشانده شد اما گل گهر تیم شایسته ای است و توانسته سیر پیشرفت را به خوبی طی کند. امیدوارم در ادامه این مسیر بتوانیم در بازی های آتی گل های‌مان را به خوبی حفظ کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که گل را زدیم ما هر سه تعویض را انجام داده بودیم و امکان تعویص نداشتیم اما از کنار زمین سفارش ها و توصیه های خودم را داشتم.

جلالی اظهار کرد: کاری را که در ترکیب تیم انجام می دهیم، مسلما بر اساس احساس نیست. بازی های حریف را قبلش می بینیم، تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس آن استراتژی بازی را می چینیم. هر بازیکن بر اساس یکسری محاسبات در پست خودش قرار می گیرد.

وی ادامه داد: از هواداران گل گهر تشکر می کنم که در این بازی هواداری خوبی داشتند و با حضور و تشویق خود موجب دلگرمی ما و بازیکنان شدند. ما هم توان و تجربیات و تمامی وجودمان را برای بازی های خوب در مسابقات آتی را خواهیم داشت.

مسابقه امروز دو تیم گل گهر سیرجان و تراکتور تبریز از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، با نتیجه تساوی یک بر یک در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به پایان رسید.

انتهای پیام

درباره gohari