خانه / Uncategorized / برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیم

برای حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر لاهیجان می کوشیمامیرجانبازی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تشکیل جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی ، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و مسوولان ذیربط در فرمانداری لاهیجان به مشکلات متقاضیان مسکن مهر این شهرستان رسیدگی شد و مشکلات کسانی که قبل از سال 1392 انصراف داده اند با همکاری این ادارات کل و مسوولان شهرستان لاهیجان حل و مطالبات آنها بازگردانده خواهدشد.
وی اظهارداشت:230نفر از متقاضیان مسکن مهر این شهرستان انصراف داده اند که هر کدام از این افراد مبلغی را برای گرفتن مسکن ودیعه گذاشته بودند.
وی تاکیدکرد:این متقاضیان به هر دلیل تاکنون نتوانستند وجه واریز شده خود را پرداخت نمایند که ادارات کل مسکن و شهرسازی و تعاون ،کار و رفاه اجتماعی باید با برنامه ریزی لازم برای پرداخت مطالبات شهروندان اقدام کنند.
وی افزود:298واحدمسکن مهر در سه منطقه در شهرستان لاهیجان در حال احداث است که از جمله 52واحد آن در روستای ایشکا بازکیاگوراب شهرستان لاهیجان بهره برداری و به متقاضیان واگذار شد .
جانبازی یادآورشد: در شهرستان لاهیجان سه نوع قرارداد سه جانبه شامل مالکان ، پیمانکاران و بانک و خودمالکی با نظارت اداره کل راه و شهرسازی منعقد شده که تاکنون در قالب قرار داد سه ماهه 196واحد به متقاضیان واگذار شده است .
وی افزود: 352واحد بصورت خودمالکی نیز در این شهرستان درحال اجراست که تعدادی از این واحدها به بهره برداری رسیده است.
روز شنبه جلسه ای با حضور مدیرکل راه و شهرسازی ، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و اداره تعاون استان گیلان در فرمانداری شهرستان لاهیجان برای رسیدگی به مشکلات مسکن مهر و حل مشکل مطالبات کسانی که از مسکن مهر انصراف داده اند تشکیل شد.
در این جلسه اظهارشد: قبل از سال 92برای خرید زمین بابت مسکن مهر توسط اداره کل راه و شهرسازی گیلان 380میلیون تومان پرداخته شده است که به دلیل برخی سوء استفاده ها و مشکلاتی که در این زمینه بوجود آمد این اداره کل تاکنون موفق به تصاحب زمین مورد نظر نشده و برعلیه فردی در این رابطه به دادگستری شکایت شده است ولی فرد مورد نظر تبرئه شده و هم اکنون هم متواری است.
6029 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari