خانه / Uncategorized / "برای چه چیزی بازی می‌کنیم؟"

"برای چه چیزی بازی می‌کنیم؟"

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا دیروز (شنبه) در هفته چهاردهم لالیگا نیمه اول را با شکست یک بر صفر مقابل لگانس به پایان رساند. این اتفاق در حالی رخ داد که میزبانش تیم قعر جدولی بود. آبی‌اناری بازی ناهماهنگی را به نمایش گذاشت و در نیمه اول تنها یک ضربه در چارچوب داشت. تک موقعیت این تیم را لوییس سوارس با ضربه سر به وجود آورد که کوئیار به زیبایی آن را دفع کرد.

شاگردان ارنستو والورده زمانی که وارد رختکن شدند کاملا تحت تاثیر شرایط و نحوه بازی قرار گرفته بودند و احساس بدی نسبت به اتفاق‌هایی که در زمین افتاد، داشتند. یکی از آنها گفت: برای چه چیزی بازی می‌کنیم؟ بعضی از آنها ابراز تاسف کردند. این در حالی بود که برخی دیگر سرشان پایین بود و ترجیح دادند سکوت کنند.

همچنین بازیکنانی همچون آنتوان گریزمان، ساموئل اومتیتی و عثمان دمبله درباره وضعیت تیم در نیمه اول بحث کردند و به بیان مشکلات پرداختند.

والورده در کنار آسپیاسو سعی کرد به بازیکنان کمی روحیه بدهد و به آنها گفت که اگر گلزنی کنند شرایط بهتر خواهد شد. سرمربی بارسلونا تاکید کرد باید تیم حریف را بیشتر تحت فشار قرار دهند و تلاش کنند پرس بالایی داشته باشند.

در تونل جرارد پیکه و لوییس سوارس سعی کردند با فریادهای روحیه بخشی همچون “به پیش! به پیش! همانطور که بلدیم بازی کنیم” بازیکنان را هدایت کنند.

خوشبختانه در نیمه دوم سوارس گل نخست را به ثمر رساند و سپس آرتورو ویدال گلزنی گرد تا نتیجه به نفع بارسا شود. با این حال حس بد همچنان وجود داشت. این شرایط پیش از این در دیدار برابر اسلاویا پراگ نیز دیده شده بود. تیم کاتالانی در آن بازی در لیگ قهرمانان اروپا توانست ۲ بر یک پیروز شود اما بازیکنان با نگرانی زمین را ترک کردند.

انتهای پیام

درباره gohari