pix

This is an box for a short bio to be edited in the header.php file. Of course you can try to persuade people to ادامه مطلب...


« برترین های مسابقات قهرمانی سنگ نوردی نونهالان کشور معرفی شدندبه گزارش ایرنا این مسابقات به مدت 2روز در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری شاهرود برگزار شد.
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود، در به خبرنگار ایرنا گفت: در روز نخست، پسران نونهال و نوجوان در چهار گروه به رقابت پرداختند و در نهایت در گروه نونهالان A، محمد رضا طرلانی و رادان توتونچی از تهران به ترتیب به نشان طلا و نقره دست یافته و اهورا شاه صنمی از خوزستان نشان برنز را از آن خود کرد.
علی یونسیان افزود: در گروه نونهالان B هم به ترتیب محمد طاها قیصری از فارس، امیرحسین فرهنگی از گیلان و امیر یخچالی از قزوین در جایگاه های یکم تا سوم ایستادند.
وی ادامه داد: در رده نوجوانان و در گروه C نیز مهران الهامی از خراسان شمالی بر سکوی نخست ایستاد و رادین فروغیان از تهران و آرش صادقی جهرمی از فارس، به ترتیب دوم و سوم شدند.
یونسیان اضافه کرد: در گروه نوجوانان D هم امین توکلی از خراسان شمالی، سهیل سید سیاح از زنجان و علیرضا ده کاهی از مرکزی به ترتیب در جایگاه یکم تا سوم قرار گرفتند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری رقابت های دختران در روز دوم، بیان کرد: در پایان و در گروه نونهالان A، مهتاب ضیایی و سیده پارمیدا حیدرزاده طرقبه از خراسان رضوی به ترتیب به رتبه های یکم و دوم دست یافته و یاسمن عوض نژاد از کرمان سوم شد.
رییس هیات کوهنوردی شهرستان شاهرود با اشاره به دستیابی لعیا عابدی از خراسان رضوی به نشان طلا، در گروهB نونهالان، بیان کرد: نیایش خلیلی از قزوین و نرگس سالاری از یزد هم به ترتیب نشان های نقره و برنز را از آن خود کردند.
یونسیان اضافه کرد: در گروه نوجوانان C هم یگانه سلیمانی از کرمان بر سکوی نخست ایستاد و تامیلا تذری از خراسان رضوی و ریحانه سادات موسوی از تهران دوم و سوم شدند.
وی افزود: در گروه نوجوانان D نیز فاطمه محمدی نژاد از کرمان، زهرا نوری از اصفهان و سارا زراعت زاده از کرمان به ترتیب به جایگاه های یکم تا سوم دست یافتند.
چهارمین دوره رقابت های سنگ نوردی قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور روزهای 17 و 18 شهریور در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری شاهرود برگزار شد.
امسال دیدارهای پایانی 10 رشته ورزشی در رده های گوناگون در شاهرود برگزار شده است.
/6167/7359 خبرنگار: مهسا شانیان** انتشار دهنده :‌محسن شاکریانتهای پیام /*


your ad here