خانه / Uncategorized / برترین های مسابقات قهرمانی سنگ نوردی نونهالان کشور معرفی شدند

برترین های مسابقات قهرمانی سنگ نوردی نونهالان کشور معرفی شدندبه گزارش ایرنا این مسابقات به مدت 2روز در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری شاهرود برگزار شد.
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود، در به خبرنگار ایرنا گفت: در روز نخست، پسران نونهال و نوجوان در چهار گروه به رقابت پرداختند و در نهایت در گروه نونهالان A، محمد رضا طرلانی و رادان توتونچی از تهران به ترتیب به نشان طلا و نقره دست یافته و اهورا شاه صنمی از خوزستان نشان برنز را از آن خود کرد.
علی یونسیان افزود: در گروه نونهالان B هم به ترتیب محمد طاها قیصری از فارس، امیرحسین فرهنگی از گیلان و امیر یخچالی از قزوین در جایگاه های یکم تا سوم ایستادند.
وی ادامه داد: در رده نوجوانان و در گروه C نیز مهران الهامی از خراسان شمالی بر سکوی نخست ایستاد و رادین فروغیان از تهران و آرش صادقی جهرمی از فارس، به ترتیب دوم و سوم شدند.
یونسیان اضافه کرد: در گروه نوجوانان D هم امین توکلی از خراسان شمالی، سهیل سید سیاح از زنجان و علیرضا ده کاهی از مرکزی به ترتیب در جایگاه یکم تا سوم قرار گرفتند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری رقابت های دختران در روز دوم، بیان کرد: در پایان و در گروه نونهالان A، مهتاب ضیایی و سیده پارمیدا حیدرزاده طرقبه از خراسان رضوی به ترتیب به رتبه های یکم و دوم دست یافته و یاسمن عوض نژاد از کرمان سوم شد.
رییس هیات کوهنوردی شهرستان شاهرود با اشاره به دستیابی لعیا عابدی از خراسان رضوی به نشان طلا، در گروهB نونهالان، بیان کرد: نیایش خلیلی از قزوین و نرگس سالاری از یزد هم به ترتیب نشان های نقره و برنز را از آن خود کردند.
یونسیان اضافه کرد: در گروه نوجوانان C هم یگانه سلیمانی از کرمان بر سکوی نخست ایستاد و تامیلا تذری از خراسان رضوی و ریحانه سادات موسوی از تهران دوم و سوم شدند.
وی افزود: در گروه نوجوانان D نیز فاطمه محمدی نژاد از کرمان، زهرا نوری از اصفهان و سارا زراعت زاده از کرمان به ترتیب به جایگاه های یکم تا سوم دست یافتند.
چهارمین دوره رقابت های سنگ نوردی قهرمانی نونهالان و نوجوانان کشور روزهای 17 و 18 شهریور در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری شاهرود برگزار شد.
امسال دیدارهای پایانی 10 رشته ورزشی در رده های گوناگون در شاهرود برگزار شده است.
/6167/7359 خبرنگار: مهسا شانیان** انتشار دهنده :‌محسن شاکریانتهای پیام /*


درباره gohari