خانه / Uncategorized / بکام در رویای راموس

بکام در رویای راموس

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، قراداد سرخیو راموس با رئال مادرید تا چند ماه دیگر به پایان می‌رسد. مدافع اسپانیایی می‌تواند در تابستان با سفیدپوشان خداحافظی کند. البته مذاکرات بین دو طرف برای تمدید قرارداد وجود دارد اما اختلاف‌هایی دیده می‌شود. مادرید می‌خواهد تمدید یک ساله باشد اما کاپیتان سفیدپوشان می‌خواهد قراردادش حداقل دو سال تمدید شود. سیاست باشگاه بر این است بازیکنانی که سن‌شان از ۳۰ می گذرد یک سال به یک سال تمدید کنند. 

با وجود چنین شرایطی این باور وجود دارد که راموس در رئال مادرید بماند. این موضوع زمانی اعلام می‌شود که توافق برای پایین آمدن دوباره دستمزد کل تیم صورت پذیرد. با این حال برخی تیم‌ها امیدوار هستند با مدافع اسپانیایی قرارداد امضا کنند؛ یکی از آن‌ها دیوبد بکام، دوست قدیمی بازیکن اهل سویا است. 

بکام که در سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ پیراهن سفیدپوشان را بر تن کرد و در فصل‌های ۰۷ – ۲۰۰۶ و ۰۶ – ۲۰۰۵ هم‌بازی راموس بود در آمریکا حضور دارد و موسس و مالک باشگاه اینتر میامی است. این تیم در رقابت‌های MLS  نخستین فصل خود را در سال ۲۰۲۰ تجربه کرد و توانست بازیکنان مستعدی از اروپا هم‌چون گونسالو ایگواین و ماتوییدی را جذب کند. راموس بازیکن بعدی مورد نظر بکام است. 

مدافع اسپانیایی با وجود این که ۳۴ سال دارد اما مورد علاقه تیم‌های مهم اروپایی است. او هم‌چنان در بالاترین سطح بازی می‌کند که آن را در فصل گذشته نشان داد و در این فصل هم تاکنون به عنوان یک مدافع برای سفیدپوشان سه گل به ثمر رسانده است. در حالی که راموس از حضور در رقابت‌های اروپایی لذت می‌برد، حضورش در آمریکا پیچیده به نظر می‌رسد. با این حال او با دید خوبی به پایان فوتبالش در میامی نگاه می‌کند.  این شهر را به خوبی می‌شناسد و دوستانی در آن‌جا دارد که بکام و الخاندرو سانس (خواننده) و مارک آنتونی (خواننده) هستند. هم‌چنین این شهر به مناطق محبوب راموس و همسرش برای تعطیلات نزدیک است. علاوه بر این چهار فرزند مدافع اسپانیایی می‌توانند در آمریکا تحصیل و زندگی کنند و آینده‌ای خوب در این کشور داشته باشند. 

اکنون بکام با دقت شرایط را بررسی می‌کند و می‌داند شاید هنوز زمان توافق راموس با میامی فرا نرسیده است با این حال نمی‌خواهد رویای حضور مدافع اسپانیایی را در تیمش نداشته باشد. 

انتهای پیام

درباره gohari