خانه / Uncategorized / تخصیص 130 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزائی به کمیته امداد و بهزیستی مازندران

تخصیص 130 میلیارد تومان اعتبار اشتغالزائی به کمیته امداد و بهزیستی مازندرانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، ربیع قلاح شامگاه دوشنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی بانوان مازندران با عنوان ‘ لتکا ‘ در محل نمایشگاه بین المللی مازندران در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : دولت برای حمایت از بانوان توانمند که در زمینه های مختلف کارآفرینی به کار مشغول هستند ، برنامه های متعددی را در دستور کار دارد که بخشی از آن مربوط به مازندران است .
وی یکی از برنامه ها را ارائه تسهیلات با بهره چهار درصد به بانوان زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای اشتغلازائی عنوان کرد و ادامه داد : همچنین مجلس شورای اسلامی اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال بانوان روستایی در نظر گرفته است .
استاندار مازندران با اشاره به اینکه در گذشته به افراد متقاضی از طریق صندوق کارآفرین امید تسهیلات تعلق گرفته است ، گفت : افرادی که در سطح روستاها به صندوق کارآفرین امید مراجعه کرده اند ؛ همه نوع خدمات برای ارتقاء فعالیت و کسب کارشان به آنان ارائه شده است و این حمایت ها همچنان ادامه دارد.
فلاح یکی از بسته های حمایتی برای بانوان را برگزاری نمایشگاههای مختلف از تولیدات آنان در استان دانست و افزود : این نمایشگاهها نقش مهمی در فروش محصولات تولیدی بانوان دارد .
نمایشگاه توانمندی بانوان مازندران با حضور معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهور در محل نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر گشایش یافت .
در این نمایشگاه بیش از 80 بانوی کارآفرین استان محصولات تولیدی خود را در 80 غرفه در معرض فروش مستقیم قرار داده اند.
این نمایشگاه تا پنجم آبان ماه از ساعت 16 تا 21 برای بازدید علاقه مندان دایر است .
خبرنگار : مونا معینی کوچکسرائی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7334/1654انتهای پیام /*


درباره gohari