خانه / Uncategorized / تداوم شرایط ناپایداری جوی در استان بوشهر

تداوم شرایط ناپایداری جوی در استان بوشهرنادر شفیع خدایی روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود:در این شرایط پایداریهای موقت جوی برای برخی نقاط بویژه مناطق مرتفع شرقی استان پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: ناپایداری یاد شده در نقاط مرتفع شرقی و جنوب شرقی استان در قالب افزایش ابر همراه با وزش باد و رعد و برق و رگبارهای پراکنده دور پیش بینی شده است.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی ، مه صبحگاهی و در برخی ساعات افزایش ابر و در نقاط مرتفع شرقی و جنوب شرقی استان با احتمال وقوع ناپایداریهای موقت جوی پیش بینی شده است.
وی گفت:دراین مدت جهت وزش باد جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت هشت تا 32 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده که در هنگام وقوع ناپایداری تا بیش از 40 کیلومتر در ساعت نیز می رسد.
وی ادامه داد: در این مدت ارتفاع موج در خلیج فارس نیز 30 تا 90 سانتیمتر پیش بینی شده است.
شفیع خدایی گفت: فردا زمان جزر اول دریا ساعت : 04:37 دقیقه بامداد ، مد اول 10:45 دقیقه، جزر دوم 16:55 و مد دوم دریا ساعت 23:16 خواهد بود.
وی افزود: در 24 ساعت گذشته برازجان با 44 و جم با 25 درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر داشتند.
شفیع خدایی ادامه داد: در این مدت خارگ با 89 و اهرم با 20 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان رطوبت را در استان بوشهر داشتند.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


درباره gohari