خانه / Uncategorized / تلاش برای تمرین تیم ملی واترپلو در استخر روباز

تلاش برای تمرین تیم ملی واترپلو در استخر روباز

فرید فتاحیان در گفت و گو با ایسنا، در مورد شرایط اردوی ملی‌پوشان شنا اظهار کرد: از هته گذشته تمرینات ملی‌پوشان شنا آغاز شد و سه ملی‌پوش شنا در تهران و سایر ملی‌پوشان هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اصفهان و مشهد تمرینات خود را انجام می‌دهند. تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی در ادامه در خصوص از سر گیری تمرینات ملی‌پوشان شیرجه و واترپلو گفت: شیرجه‌رو ها هم تعدادشان اندک و یکی دو نفر هستند. استخر آنها جداست و می‌توانند آن‌ها هم در آزادی تمریناتشان را شروع کنند. در خصوص واترپلو نیز  استخر روباز تدارک دیدیم که ملی‌پوشان می‌ توانند در سانس‌هایی که در نظر گرفته ایم تمریناتشان را ادامه دهند.

وی افزود: هنوز نمی‌توانیم از خوابگاه استفاده کنیم و تنها ملی‌پوشان واترپلوی ساکن تهران می‌توانند از استخر استفاده کنند. البته در فکر این هستیم که با در نظر گرفتن تدابیری آن‌ها را هم به استخر آزادی بیاوریم. به طوری که صبح که تمرین شناگران تمام شد استخر را پاکسازی کرده و تیم ملی واترپلو به استخر بیاید.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در خصوص تعیین تکلیف لیگ‌های ناتمام شنا و واترپلو گفت: با باشگاه‌ها صحبت کردیم و آن‌ها نظراتشان را اعلام کردند. می‌خواهیم با جلسه مجازی با کمیته های شنا و واترپلو در این هفته تصمیم نهایی را بگیریم. نتیجه را طی این هفته اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام

درباره gohari