خانه / Uncategorized / تلاش دولت تکمیل زیرساخت های مسکن مهر استان تا پایان امسال است

تلاش دولت تکمیل زیرساخت های مسکن مهر استان تا پایان امسال استبه گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، امیر قادری در جلسه شورای مسکن استان، اظهار کرد: به ماه های پایانی تکمیل مسکن مهر استان رسیده ایم و باید آماده بستن این پرونده باشیم.
وی افزود: لازم است شورای مسکن تغییراتی در سیاست های خود بدهد و اهداف و مأموریت های جدیدی در شورای مسکن استان ها، پیرامون رونق بخش مسکن و اقتصاد مقاومتی تعریف شود.
معاون عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: ضمن اینکه تکمیل مسکن مهر استان دنبال می شود، باید وارد فازها و پروژه های دیگر هم شویم و در این حوزه می توان برنامه های کوتاه مدت و درازمدت را در استان طراحی و اجرا کرد.
وی با بیان اینکه دولت سیاست های جدیدی را در این خصوص اتخاذ کرده است، افزود: در استان هم جلساتی برای رونق بخش مسکن از طریق برنامه های جدید برگزار شده است.
در ادامه این جلسه پیرامون وضعیت پروژه های مسکن مهر مختلف استان بحث و بررسی شد.
در خصوص سایت مسکن مهر 1728 واحدی دگایران سنندج که ساکنان آن مطالباتی داشتند مقرر شد، بحث آب این مجتمع با نصب فشار شکن در آینده نزدیک حل شود و کار تأمین روشنایی این سایت نیز طی 2 ماه انجام خواهد گرفت.
معاون عمرانی استاندار کردستان در خصوص مبالغ قسط بانکی واحدهای این مجتمع گفت: بانک مسکن از تمام ظرفیت ها برای اتخاذ بهترین شیوه قسط بندی به صورت پلکانی مطابق با چهارچوب های قانونی استفاده کند تا فشار از روی دوش مردم برداشته شود.
وی تأکید کرد: تعیین سود دوران مشارکت مساله ای کشوری است و باید در مرکز کشور در خصوص مبلغ و مدت قسط بندی ها تصمیم گیری شود که امیدواریم در این زمینه تصمیمات خوبی اتخاذ شود.
دریافت کننده: افسانه گلباغی ** انتشار دهنده: عبدالله رحمانی
7348/ 3020انتهای پیام /*


درباره gohari