خانه / Uncategorized / توخل : نه نگران هستم و نه عصبی

توخل : نه نگران هستم و نه عصبی

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ فرانسه با یک گل برابر مارسی تن به شکست داد.

این دومین شکست پاری سن ژرمن در فصل جاری به شمار می آید. تیم توخل در فصل جدید لیگ فرانسه تنها در دو بازی به میدان رفته که در هر دو بازی تن به شکست داده است.

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: به هیچ وجه عصبی نیستم. بدون شک شکست برابر مارسی راضی کننده نیست با این حال عملکرد خوبی داشتیم. اگر در دیدارهای بعدی هم همین نمایش را داشته باشیم پیروزی های زیادی را به دست خواهیم آورد. بازهم حسرت گل زدن داشتیم اما جایی برای نگرانی وجود ندارد. گل ها هم خواهند آمد.

او ادامه داد: دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.  بدون شک ناتوانی در زدن گل آن هم برای دو بازی پیاپی غیر طبیعی است اما وقتی به بازی نگاه می کنیم به خوبی متوجه می شویم که چه فرصت های را روی دروازه حریف خلق کردیم. من این مسوولیت را دارم که از تیم حمایت کنم. ما در تابستان ۵ بازیکن خود را از دست دادیم و باید تیم تقویت شود.

توخل در ادامه گفت: ما به جذب بازیکنان جدید نیاز داریم و این چیزی نیست که آن را پنهان کرد. در ۱۰ روز چهار بازی انجام دادیم. فکر نمی کنم که تیم دیگری در لیگ قهرمانان اروپا این تعداد بازی را انجام داده باشد.

او در پایان گفت: فکر می کردم که پیروزی بازی شویم. پیش بینی می کردم که تیم اذیت شود اما به شکست فکر نمی کردم. متاسفانه آغاز بدی برای ما رقم خورد اما این روزها تمام می شود. در بازی بعدی مارکینوش و ایکاردی بر خواهند گشت و شرایط تیم بهتر می شود.

انتهای پیام

درباره gohari