خانه / Uncategorized / توسعه زیرساخت های گردشگری در گناوه ضروری است

توسعه زیرساخت های گردشگری در گناوه ضروری استبه گزارش ایرنا، ماشاالله احمدی روز شنبه در جشن سالروز ولادت حضرت علی (ع) در یادمان شهدای گمنام گناوه افزود: با وجود همه تلاش های صورت گرفته برای خدمات رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی اما امکانات موجود پاسخگوی نیاز گردشگران نیست.
وی تصریح کرد: شهرداری به منظور خدمات رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی امسال 10 میلیاردریال اعتبار هزینه کرده است.
احمدی اظهارکرد: افزایش چشمه های سرویس بهداشتی در ساحل و بازار، بکارگیری 150نیروی پاکبان، استقرار مدیریت ساحل، راه اندازی اتوبوس گردشگری و جابجایی مسافران از ساحل به بازار بصورت رایگان و فعال شدن 20 دستگاه تاکسی ویژه از عمده فعالیت های شهرداری در تعطیلات نوروز امسال است.
شهردار گناوه گفت: مشکلات و کاستی های خدمات رسانی به گردشگران شناسایی شده و با طرف کردن آنها تلاش می شود سال آینده خدمات بهتری در نوروز به هموطنان ارائه شود.
وی افزود: احداث پل جدید ورودی شهر و خور گردشگری، ادامه آسفالت معابر و کوچه ها، خیابان حرم تا حرم و ساماندهی دستفروشان بخشی از طرحها و پروژه های شهرداری گناوه است.
وی در خصوص پل خور گردشگری گناوه گفت: این پل با 45 درصد پیشرفت فیزیکی باید تا دهه فجر امسال تکمیل شود در غیر اینصورت برخورد و بازپس گرفته می شود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد و در تعطیلات نوروز امسال بیشترین جذب گردشگر و مسافر نوروزی را دربین شهرستان های استان دارا بوده است.
6164/6047**انتهای پیام /*


درباره gohari