خانه / Uncategorized / توفان شدید برق برخی مناطق شهرری را قطع کرد

توفان شدید برق برخی مناطق شهرری را قطع کردداود رحیمی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: چهار پست 61 کیلووات در محله های دولت آباد، دستواره، آهن مکان و شهید رجایی قطع شدند که پست های دولت آباد و دستواره تعمیر و برق در جریان است.
وی تصریح کرد: تاکنون 11 مورد خاموشی در این شهرستان گزارش شده است که با تلاش نیروهای امدادی تا ساعات آینده برق این مناطق وصل خواهد شد.
رحیمی عنوان کرد: علت قطع برق در پاره ای از مناطق ری و شهرهای تابعه، شکستن شاخه های خشک و سقوط درختان بر روی شبکه توزیع برق بوده است.
وی اضافه کرد: از ساعت 21 امشب که توفان تهران را درنوردید، 40 گروه حوادث در شهرری ، باقرشهر، کهریزک و خاوران در حال آماده باش بودند و سعی می شود برق تمامی نواحی در ساعات آینده وصل شود.
به گزارش ایرنا، توفان شدید همراه با گرد و خاک درحالی دقایقی پیش تهران را در نوردید که هواشناسی سرعت آن را 83 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.
این توفان همراه با آذرخش بیشتر مناطق شهر تهران را بویژه در مناطق جنوبی، مرکزی و شرقی در برگرفت و در برخی نقاط همراه با بارش پراکنده باران بود.
هنوز گزارش رسمی از میزان خسارت های این توفان اعلام نشده اما وزش توفان به حدی بود که باعث قطع شاخه های بسیاری از درختان و تخریب برخی تابلوهای سطح شهر شد.
در نتیجه آخرین توفان شدید تهران که بیش از یک هفته گذشته رخ داد بیش از 85 نفر زخمی و یک تن کشته شدند.
3218/6003/ 1008انتهای پیام /*


درباره gohari