خانه / Uncategorized / توقف طرح برندسازی تانکرهای سوخت رسانی با دستور استاندار کرمان

توقف طرح برندسازی تانکرهای سوخت رسانی با دستور استاندار کرمانخلیل همایی راد شبانگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس طرح برندسازی، تانکرهای نفتکش باید با شرکت های طرف قرارداد شرکت نفت قرارداد ببندند و رانندگان این ناوگان به این طرح معترض شدند.
وی ادامه داد: رانندگان این ناوگان خواستار ارتباط مستقیم با شرکت نفت شدند و امروز این افراد با ممانعت از توزیع سوخت دست از کار کشیدند موضوع در شورای تامین استان کرمان مطرح شد.
همایی راد اظهار کرد: استاندار کرمان دستور داد تا زمانی وزارت نفت هماهنگی لازم را در وزارت کشور به طور کامل انجام نداده طرح برندسازی متوقف شود و به روال سابق تانکرها سوخت را تحویل بگیرند و به جایگاه سوخت انتقال دهند.
برخی از نفتکش های شرکت نفت در اعتراض به طرح برندسازی که بر اساس اصل 44 قانون خصوصی سازی وظیفه توزیع و عرضه سوخت به شرکت های خصوصی داده می شود، امروز (شنبه) سرکار خود حاضر نشده اند که این موضوع باعث دیر رسیدن سوخت به برخی جایگاههای عرضه سوخت شده است.
بر اساس این گزارش برخی رانندگان نفت کش های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان صبح امروز (شنبه ) از بارگیری فراورده های نفتی خودداری کرده اند.
به گفته مسئولان با آغاز طرح برندسازی در استان کرمان نفت کش هایی که خصوصی نبوده و با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی همکاری می کردند، احساس می کنند که امنیت شغلی خود را از دست می دهند و لذا از سوخت گیری خودداری کرده بودند.
شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان، با بهره گیری از توان 9 ناحیه، چهار انبار تدارکاتی و چهار مرکز سوختگیری وظیفه تامین و توزیع فرآورده های نفتی در جنوب شرق ایران را بر عهده دارد.
براساس این گزارش عصر امروز( شنبه )در شبکه های اجتماعی تصاویر و فیلم هایی از تعطیلی برخی جایگاههای سوخت به علت نبود سوخت در شهر کرمان منتشر شده بود که موجبات تشویش و نگرانی مردم را بدنبال داشت .
خبرنگار: نجمه حسنی** انتشار دهنده:بهنام احمدی *
3029/ 5054انتهای پیام /*


درباره gohari