خانه / Uncategorized / ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شد

ثبت نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر آغاز شدحسن سروری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی ها، بررسی اولیه توسط کارگروه علمی و داوری استان انجام می شود.
وی بیان کرد: این جشنواره در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم کردن زمینه‌ های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه ‌پروری در بخش‌ های مختلف اقتصادی در کل کشور برگزار می شود.
وی اظهار داشت: سیزدهمین جشنواره تعاونی‌ های برتر در استان شهریورماه امسال با حضور مقامات کشوری و استانی، تعاونگران و پیشکسوتان در خراسان جنوبی برگزار می شود.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: علاقمندان می توانند در یکی از 22 گرایش برای تعاونی ها و یکی از سه گرایش برای اتحادیه ها ثبت نام کنند.
سروری اضافه کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.taavonibartar . ir در سامانه مربوطه ثبت نام کرده یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره از طریق شماره تلفن های 18-32400115 اداره توسعه تعاونی ها تماس حاصل کنند.
وی افزود: لازم است تعاونی ها و اتحادیه های داوطلب، چک لیست مستندات را به دقت مطالعه و مدارک لازم را تهیه کنند، در ضمن مسئولیت تکمیل پرسشنامه های عمومی و اختصاصی بر عهده تعاونی و اتحادیه بوده و ستاد برگزاری در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به نقش تعاونی ها در تحقق حمایت از کالای ایرانی گفت: در سالی که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب به نام « حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده، تعاونی ‌ها طبق اصول و ارزش‌هایی که دارند می‌ توانند به صورت بنگاه ‌های خرد و متوسط و در ردیف پایه های اصلی و اجرایی حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی در خدمت توسعه اشتغال قرار گیرند.
سروری اظهار امیدواری کرد، با توجه به وسعت فعالیت تعاونی ها و تلاش تعاونگران استان بتوانیم در شرایط مبارزه اقتصادی، گامی موثر و عملی برای ارتقای سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور، ترویج و گسترش فرهنگ تعاون و تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی برداریم.
7557 * 6054انتهای پیام /*


درباره gohari