خانه / Uncategorized / جای بازیکنان قدیمی در تیم فردوس خالی است

جای بازیکنان قدیمی در تیم فردوس خالی است

مسعود ایازی در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد: پس از یک فصل جدایی از نماینده استان قم در لیگ برتر فوتسال و بازی کردن برای تیم پارسیان شهر قدس در روزهای گذشته با توجه به تماس مسئولین تیم فردوس با من و احساس نیاز برای حضور من در این تیم با ثبت قرارداد یک فصله به این تیم پیوستم.

وی افزود: یک جلسه تمرینی با تیم فردوس را پشت سر گذاشتم؛ تیم جوانی برای فصل آینده داریم و امیدواریم با کمک با تجربه ها و کادر فنی و همچنین تلاش جوانان بتوانیم در رتبه های بالای جدول قرار بگیریم.

ایازی ادامه داد: هر بازیکنی دوست دارد در اولویت اول برای نماینده شهر خود بازی کند و من هم مثل همه دوست داشتم تا برای نماینده شهر خود بازی کنم و خوشحالم که این فصل با تیم فردوس به توافق رسیدم و امیدوارم که بتوانم بازی های خوبی در فصل پیش رو ارائه بدهم.

گلر جدید تیم فردوس اظهار کرد: متاسفانه به خاطر وجود ویروس کرونا در کشور از حضور تماشاگران محروم هستیم و این موضوع برای تیم ما بسیار بد است چرا که استان قم همیشه تماشاگران پرشوری در سالن داشت.

وی افزود: جای بازیکنانی همانند هاشم فرج زاده، علیرضاوفایی، حمید رشیدی، محمد دهقان، محمد حسین کوهستانی، ابوالقاسم عروجی، میثم ایلانلو و دیگر بازیکنانی که در فصل های گذشته برای نمایندگان استان بازی کردند در این تیم خالی است و امیدوارم در سال های پیش رو باز هم بتوانیم در کنار هم نماینده مقتدری برای استان قم بسازیم.

ایازی ادامه داد: امیدوارم مسئولین حمایت های لازم را از تیم فردوس داشته باشند تا بازیکنان نیز با انگیزه مضاعف برای انجام بازی‌ها پای در میدان بگذارند.

وی در پایان افزود: در آخر باید از مسئولین، کادر فنی و بازیکنان مجموعه پارسیان شهر قدس تشکر کنم که در فصل گذشته مهمان نوازی کردند و باعث شدند دوستان خوبی برای خود پیدا کنم.

انتهای پیام

درباره gohari