خانه / Uncategorized / جریمه بازیکنان ناپولی مشخص شد

جریمه بازیکنان ناپولی مشخص شد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، ائورلیو دی لائورنتیس، مدیر باشگاه ناپولی امروز (دوشنبه) جریمه‌های بازیکنانش را پس از اعتراض پنجم نوامبر (بازیکنان از تمرین کردن سرباز زدند) اعلام می‌کند. جریمه‌ها بین ۲۵ تا ۵۰ درصد دستمزد این ماه هستند و به همین خاطر برای هر بازیکن متفاوت خواهد بود. آلان برزیلی بیش از دیگر بازیکنان جریمه شده است. هافبک ناپولی به دلیل مشاجره شدید با فرزند مدیر باشگاه ۲۰۰ هزار یورو جریمه می‌شود.

تیم ایتالیایی در مجموع بازیکنانش را ۲.۵ میلیون یورو جریمه می‌کند. هر چند که باشگاه باید منتظر نظر کمیته انضباطی بماند و این موضوع ممکن است بیش از یک ماه طول بکشد. در حالی که باشگاه در بدترین بحران تاکتیکی یک دهه اخیر به سر می‌برد چهارشنبه در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف لیورپول برود تا صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند. شرایط در سری آ کاملا متفاوت است و این تیم با صدر جدول ۱۵ امتیاز اختلاف دارد. همچنین در فاصله پنج امتیازی با سهمیه لیگ قهرمانان است.

اگر کارلو آنچلوتی نتیجه بگیرد ممکن است نظر مدیریت برای اخراجش عوض شود. در فهرست دی لائورنتیس نام‌هایی همچون اسپالتی، آلگری و گتوسو دیده می‌شوند. رییس باشگاه ناپولی امروز از آمریکا برمی‌گردد تا شرایط را بررسی کند.

انتهای پیام

درباره gohari