خانه / Uncategorized / حدود یک هزار نازل جایگاه های عرضه سوخت کرمانشاه تائیدیه استاندارد دریافت کردند

حدود یک هزار نازل جایگاه های عرضه سوخت کرمانشاه تائیدیه استاندارد دریافت کردندمحمودرضا نیازی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: به‌ منظور حفظ حقوق مصرف‌کنندگان و کنترل کمی این نازل ها از ابتدای سال جاری تا 15 آذر ماه از یکصد جایگاه عرضه سوخت استان بازدید و تست فنی به عمل آمده است.
وی افزود: در این یکصد جایگاه حدود یک هزار نازل وجود دارد که تا نیمه آذر یک هزار و 121 مورد آزمون توسط شرکت بازرسی صورت گرفته است.
نیازی ادامه داد: در این بازرسی ها تنها عملکرد 2 نازل در جایگاه‌های عرضه سوخت مایع با استاندارد ملی مغایرت داشت که این نازل ها توسط بازرسان جهت رفع نقص، پلمب شد.
مدیرکل استاندارد کرمانشاه تاکید کرد: صاحبان این جایگاه ها باید با همکاری بازرسان شرکت ملی پخش، نسبت به رفع نقص تلمبه‌ها اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: براساس قانون سازمان ملی استاندارد ایران، کلیه وسایل توزین و سنجش مشمول مقررات استاندارد اجباری در سراسر کشور، باید به صورت دوره ای مورد آزمون قرار گیرند.
نیازی دلیل این کار را جلوگیری از هرگونه تخلف و ضرر و زیان از نظر کمی (یا کم فروشی) برای مصرف کننده و توزیع کننده عنوان کرد.
وی در پایان گفت: شهروندان در صورت نارضایتی از عملکرد جایگاه‌ها و احتمال نقص و کم‌فروشی از شیوه عرضه سوخت در هر یک از جایگاه‌های استان می‌توانند با سامانه 24 ساعته گویای 1517 اداره کل استاندارد استان کرمانشاه تماس حاصل بگیرند.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari