خانه / Uncategorized / حضور دو اسنوکر باز ایران در دومین رویداد مهم جهان

حضور دو اسنوکر باز ایران در دومین رویداد مهم جهان

به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین مرحله از مسابقات قهرمانی اسنوکر انگلستان از  ۲۳ نوامبر(۳آذر) آغاز شده و تا ۶ دسامبر(۱۶ آذر) در ورزشگاه مارشال آرنا در میلتون کینز پیگیری خواهد شد.
مسابقات قهرمانی انگلستان  برای اولین بار در سال ۱۹۷۷ برگزار شده و دومین تورنمنت بزرگ رتبه بندی ، بعد از مسابقات جهانی به شمار می آید.

این رقابت های مهم هر روز به صورت زنده از شبکه های انگلستان و یورو اسپورت پخش خواهد شد. در این رقابت ها تمامی بازیکنان برتر از جمله رونی اُ سالیوان قهرمان شش دوره جهان حضور خواهد داشت.

رونی اُ سالیوان در سال گذشته در این مسابقات در یک شانزدهم نهایی مقابل دینگ جونهوی چینی با نتیجه شش بر چهار شکست خورد و از این رقابت ها کنار رفت. انتظار می رود او مدعی اصلی برای قهرمانی این رقابت ها باشد چرا که او هفت قهرمانی در این مسابقات داشته و امسال منتظر جشن هشتمین قهرمانی خود است. 

در این رقابت ها هم دو ملی پوش ایران حضور دارند. حسین وفایی و سهیل واحدی دو اسنوکر باز ایرانی بوده که به مصاف حریفان خواهند رفت.
سهیل واحدی در اولین دور به مصاف لیو هاوتیان چینی که در رنکنیگ ۴۵ جهانی حضور دارد، خواهد رفت. همچنین سهیل واحدی در رده ۸۶ بهترین اسنوکر بازان جهان است. 
رقابت اولین ملی پوش ایران در این رقابت ها از ۴ آذر آغاز خواهد شد. 

در دیگر دیدار ها حسین وفایی به مصاف اسنوکر باز میزبان خواهد رفت. حریف وفایی در اولین دور از این رقابت ها در رده ۹۴ جهان قرار دارد، درحالی که ملی پوش ایران در رده ۳۷ بهترین اسنوکر بازان جهان است. وفایی ۵ آذر در اولین دیدار به مصاف اسنوکر باز میزبان می رود.

این رقابت ها به دلیل شیوع کرونا پشت درب های بسته و بدون حضور تماشاچیان برگزار خواهد شد.  قهرمان این رقابت ها ۲۰۰ هزار پوند را به خانه می برد. همچنین نفرات دوم و سوم این رقابت ها به ترتیب ۸۰ و ۴۰ هزار پوند را برنده خواهند شد.

دینگ جونهوی سال گذشته در این رقابت ها قهرمان شد و اکنون به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شناخته می شود.

انتهای پیام

درباره gohari