خانه / Uncategorized / حمایت از کالای ایرانی وضعیت معیشت را بهبود می بخشد

حمایت از کالای ایرانی وضعیت معیشت را بهبود می بخشدحجت الاسلام مهدی پورمحمدی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بهتر است دست به دست هم داده و از کسب و کار ایرانی حمایت کنیم تا نتیجه رفع رکود حاکم بر جامعه حاصل شود.
وی با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی برای نجات کشور از مشکلات اقتصادی است تصریح کرد: دغدغه رهبر معظم انقلاب اسلامی بهبود وضعیت معیشت جامعه است که شعار سال را خرید کالای ایرانی عنوان کردند.
وی ادامه داد: معظم له برای توسعه وضعیت اقتصادی و معیشتی و رونق گرفتن کسب و کار مردم سالهاست که شعار سال را مبنی بر اقتصاد نامگذاری کرده اند تا با توجه به این امر رضایت مندی در همه بخش ها برای مردم ملت ایران کسب شود.
پورمحمدی با بیان اینکه شعار امسال تاکید بر تولید ملی و کالای ایرانی و حمایت از آن است بیان کرد: اگر کالای ایرانی خریداری شود به طور طبیعی چرخهای کار ایرانی ، معیشت کارگران ایرانی و فعالیت سرمایه گذاران ایرانی به گردش در خواهد آمد .
وی گفت : تحقق این مهم به طور طبیعی رونق را هم به کارخانه‌ ها و هم به خانه‌ های مردم خواهد برد.
رئیس دادگستری رفسنجان تصریح کرد: اگر این امر به صورت یک شعار و شعور فراگیر درآید و تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود که همه ملت ایران کالای ایرانی بخرند توسعه داخلی محقق خواهد شد.
مقام معظم رهبری سال 97را به نام سال حمایت از تولید ملی و استفاده از کالای ایرانی نامگذاری کردند و رئیس جمهوری هم ضمن تاکید بر این مهم در نخستین نشست هیات دولت در سالجاری خرید کالای خارجی که مشابه آن در کشور تولید می شود را برای دستگاههای اجرایی و اداری ممنوع اعلام کرد.
رفسنجان در 110 کیلومتری کرمان قرار دارد.
7433/ 5054انتهای پیام /*


درباره gohari