خانه / Uncategorized / دانشگاه بین المللی امام(ره) ظرفیتی برای تقویت روابط قزوین با دیگر کشورها

دانشگاه بین المللی امام(ره) ظرفیتی برای تقویت روابط قزوین با دیگر کشورهابه گزارش ایرنا، محمد مهدی جوانمرد عصر یکشنبه در نشست مشترک رایزنان بازرگانی کشورهای ارمنستان، افغانستان، ترکیه و عراق با تجار،صادرکنندگان و مدیران صنعتی استان قزوین که در شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار شد، افزود: رایزنان بازرگانی ایران کار بسیار دشواری را پیش رو دارند و باید میان خریدار و تولید کننده با سطح محدودی از آگاهی در زمینه تولیدات و محصولات و بازار یک استان یا کشور ارتباط ایجاد کنند.
وی اضافه کرد: تا زمانی که ارتباط تنگاتنگی میان بازرگانان و تولیدکنندگان وجود نداشته باشد نمی توان تجارت کشور را توسعه داد.
جوانمرد با بیان اینکه وجود دانشگاه بین المللی امام (ره) در قزوین یک ظرفیت برای تقویت روابط فرهنگی و تجاری این استان با کشورهای همسایه است، افزود: باید از ظرفیت های دانشگاه بین المللی و دانشجویان خارجی در این دانشگاه برای توسعه و تقویت صادرات و تجارت قزوین و کشور استفاده کرد.
وی افزود:می توانیم برای هر کشور یک آموزش و بسته تخصصی را داشته باشیم تا علاقه مندان و تجار و بازرگانان آشنایی بیشتری با توانمندی های بازرگانی قزوین و کشور پیدا کنند.
6101*3013انتهای پیام /*


درباره gohari