خانه / Uncategorized / درآمدهای چهارمحال و بختیاری 67 صدم درصد رشد یافت

درآمدهای چهارمحال و بختیاری 67 صدم درصد رشد یافتبه گزارش ایرنا، حبیب الله وفایی شامگاه یکشنبه در نشست فعالان چهارمحال و بختیاری در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) تاکید کرد: براساس آمار‌های رسمی از سال 1391 تا سال 1395 رشد درآمدهای این استان منفی 12 درصد بود و برای نخستین بار در سال گذشته رشد درآمدی مثبت شده است.
وی افزود: تخصیص منابع استانی برای نخستین بار امسال حدود 63 درصد به صورت نقدی و اسناد یک ساله و حداکثر دو ساله به استان ابلاغ شد.
وفایی تصریح کرد: میانگین رشد اعتبارات هزینه ای کشور 8.8 درصد بود اما به لحاظ رشد اعتبارات هزینه ای سال گذشته در چهارمحال و بختیاری 14.5 درصد رشد داشته است.
وی بیان داشت: سند آمایش سرزمین چهارمحال و بختیاری تا آخر همین ماه نهایی و در ادامه برای شهرستان های 9 گانه استان نیز تهیه می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سند توسعه روستایی یکی دیگر از این اسناد است که امسال برای توسعه اشتغال روستاها در 375 روستای استان اجرایی خواهد شد.
وی گفت: سند توسعه، اشتغال و سرمایه گذاری نیز یکی دیگر از اسناد توسعه ای چهارمحال و بختیاری است که سرمایه گذاری شهرستان های 9 گانه را مشخص می کند.
وفایی تاکید کرد: امسال اعتبارات ملی تملک دارایی های سرمایه ای کشور 17 درصد کاهش یافته است اما این اعتبارات در چهارمحال و بختیاری 5 درصد رشد داشته است.
به گزارش ایرنا، در این نشست امام جمعه شهرکرد، استاندار ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران اجرایی، فعالان سیاسی اصلاح طلب، اصولگرا و اعتدالگرا، هنرمندان و مدیران نشریات و خبرنگاران و فعالان حوزه های مختلف حضور داشتند.
7362/2097انتهای پیام /*


درباره gohari