خانه / Uncategorized / درخواست رئیس دستگاه قضا برای تعیین تکلیف لایحه قانون تجارت

درخواست رئیس دستگاه قضا برای تعیین تکلیف لایحه قانون تجارتبه گزارش ایرنا، یحیی کمالی پور در تشریح دستور کار امروز- یکشنبه- کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از دیدار نوروزی اعضای این کمیسیون با رئیس و معاونان قوه قضائیه خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون امروز با حضور در دستگاه قضا با رئیس و معاونان این قوه درخصوص مسائل مختلف حقوقی و قضایی کشور بحث و گفت و گو کردند و به بیان نظرات خود پرداختند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این نشست مقرر شد موارد و موضوعاتی که دستگاه قضا به عنوان خلاء قانونی در مجرای وظایف خود مشاهده می کند به کمیسیون اعلام کند تا کمیسیون آنها را در اولویت قرار داده و در موردشان تصمیم گیری کند.
وی ادامه داد: رئیس دستگاه قضا درخواست کرد هر چه سریع تر لایحه قانون تجارت که در مجلس مطرح است تعیین تکلیف شود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی بیان داشت: همچنین در مورد لوایح و طرح های مختلف که قرار است در سال جاری به آنها پرداخته شود مانند اصلاح قانون آئین دادرسی کیفری، لایحه قضازدایی، تنقیح قوانین و موارد مشابه مانند سابق نظر دستگاه قضا برای کاربردی و اجرایی شدن آنها اخذ شود.
به گزارش خانه ملت، عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست نمایندگان خواسته های مردم درحوزه انتخابیه و مشکلات کلان حوزه قضایی و حقوقی کشور را مطرح کردند.
سیام*3061*1724*1449انتهای پیام /*


درباره gohari