خانه / Uncategorized / دست نشان: سطح کیفی بازی ملوان، فراتر از لیگ برتر بود

دست نشان: سطح کیفی بازی ملوان، فراتر از لیگ برتر بودبه گزارش خبرنگار ایرنا نادر دست نشان شنبه شب در پایان دیدار تیم های سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در مصاحبه پس از بازی اظهار کرد: در بازی های تدارکاتی که برابر تیم های لیگ برتری انجام دادیم و همچنین در بازی جام حذفی که مقابل سپیدرود به نمایش گذاشتیم ، چهره تیم دسته اولی را نداشتیم.
وی بیان کرد: در این بازی گرچه در اوایل نیمه اول ، سپیدرود برتر بود اما در ادامه توانستیم بازی را کنترل کنیم و در یک دیدار سخت، به برتری برسیم.
سرمربی ملوان انزلی اضافه کرد: در این دیدار ، بازیکنان ملوان راه های نفوذ سپیدرود را بستند و اجازه خودنمایی به آنان ندادند و گلی که دریافت کردیم، از روی نقطه پنالتی بود.
وی خاطرنشان کرد: البته این شکست چیزی از ارزش های سپیدرود رشت کم نمی کند و این تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشت و می تواند در رقابت های لیگ برتر موفق باشد.
دست نشان به عملکرد خوب رسانه ها قبل از انجام این دیدار نیز اشاره و اضافه کرد: از رسانه های گیلان نیز تشکر می کنم چون با اخبار خود باعث شدند جو آرامی در ورزشگاه و هنگام بازی حکمفرما شود و همگان دیدند این دیدار که حساسیت زیادی داشت ، در آرامش برگزار شد.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی عصر شنبه در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت، ملوان با نتیجه سه بر یک سپیدرود را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


درباره gohari