خانه / Uncategorized / دیدار نماینده سرپرست حجاج ایرانی با زائران در مدینه

دیدار نماینده سرپرست حجاج ایرانی با زائران در مدینهبه گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حج ، دیدار امروز اما متفاوت با روزهای قبل بود چرا که مصادف با عید غدیر بود و علاوه بر آن در جمع زائرانی بود که در روزهای اخیر یک مادر شهیدی را از دست داده بودند.

این روزها زائران هر فرصتی برای صحبت با مسئولان بعثه بویژه نماینده سرپرست حجاج در مدینه پیدا می کنند، یک چیز ورد زبانشان است؛ سلام ما را به آقا برسانید و بگویید نگران حجاج نباشند.

زائری می گفت با وجود همه توطئه های پشت پرده برای حج اما به لطف خدا و تدبیر رهبری نظام این راه برای ما گشوده شد؛ البته باید از نماینده ولی فقیه هم قدردانی کنیم که محکم بر سر مواضع خود ایستاد و از برپایی حج دفاع کرد.

زائر دیگری امنیت و آرامش ایرانیان را مدیون قاطعیت رهبر انقلاب و سپاه پاسداران می دانست و بانویی از خطه اصفهان آرزو می کرد ان شاء الله فرزندان ما خدمتگزار مقام معظم رهبری باشند.

اما گوشه کنار این بازدید همه سخن از یک بانو می کردند؛ بانویی که 2فرزندش را تقدیم انقلاب کرده بود و پس از بجا آوردن حج و خارج شدن از احرام؛ دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان برومندش پیوست.

«ربابه آزادگان قمی» مادر شهیدان مصطفی و محمد آزادگان،‌ اعزامی از استان تهران 2روز پیش دار فانی را در جوار بارگاه ملکوتی رسول اکرم(ص) وداع گفت و از جمع همسفرانش جدا شد.

حجت الاسلام عابدی نماینده سرپرست حجاج ایرانی با اطلاع از اینکه دختر این مادر شهید در حال حاضر در هتل حضور دارد،‌ برای عرض تسلیت به دیدارش رفت و خطاب به او گفت: کسی که حج انجام می دهد از همه چیز پاک است و بخشش خداوند شامل حالش شده است.

نماینده سرپرست حجاح ایرانی در مدینه منوره، تصریح کرد: این مادر شهید در بهترین حالت به ملاقات خدا رفته و با اولیای خدا محشور خواهد بود چرا که دعوت حق را لبیک گفتن در چین زمان و مکان مقدسی،‌ سعادتی بزرگ به شمار می آید.
اجتمام*1933*شبس*1613*دریافت: بهروز سلطانیان*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari