خانه / Uncategorized / رسیدگی به 235 مورد تخلف رانندگان موسسه های حمل ونقل جاده ای در زنجان

رسیدگی به 235 مورد تخلف رانندگان موسسه های حمل ونقل جاده ای در زنجانایرج دست نشان روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: جلسات کمیسیون ماده 12 برای رسیدگی به تخلف شرکت ها و موسسه های حمل و نقل جاده ای برون شهری و کمیسیون ماده 11 برای رسیدگی به تخلفات رانندگان حمل و نقل جاده ای برگزار می شود.
به گفته وی، از 235 تخلف، 219 مورد در کمیسیون ماده 11 و 16 مورد نیز در کمیسیون ماده 12 مورد بررسی و صدور رای قرار گرفت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ایجاد آرامش به ویژه در بخش های حمل و نقل مسافر و کالای همراه، از دغدغه های مهم و اساسی این اداره کل به شمار می رود که کاهش تخلفات شرکت ها و موسسه های حمل و نقل می تواند نقش اساسی در تحقق این امر داشته باشد.
دست نشان تاکید کرد: به منظور ارتقای ایمنی تردد و پیشگیری از تصادفات رانندگی نیز 82مورد از تابلوهای غیرمجاز از حاشیه راه‎های برون‌‌شهری استان زنجان جمع‌آوری شد.
وی اظهارکرد: تابلوها و ساخت ‌و ساز غیرمجاز در حریم جاده ها استقبال از پیامدهای ناگوار ترافیکی و ناامنی شدید در جاده هاست.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بر‌اساس قانون ایمنی راه‌ها، نصب هرگونه تابلوی تبلیغاتی و اختصاصی در حریم جاده ‌های فقط با مجوز این اداره‌ کل امکان پذیراست.
به گزارش ایرنا، استان زنجان با 37 شرکت‌ و موسسه مسافربری و یکهزار و 117 دستگاه ناوگان حمل و نقل برون شهری به مسافران خدمات ارائه می دهد.
7325/6085
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی ** انتشار دهنده: رویا رفیعی.انتهای پیام /*


درباره gohari