خانه / Uncategorized / شاهکار شاگردان کواچ مقابل والیبال فرانسه/ صربستان فینالیست شد

شاهکار شاگردان کواچ مقابل والیبال فرانسه/ صربستان فینالیست شد

به گزارش ایسنا، بامداد امروز (شنبه) ۶ مهر ماه ۱۳۹۸ در ادامه رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۱۹، در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات صربستان توانست با هدایت کواچ (سرمربی سابق تیم ملی ایران)، در شهر پاریس مقابل میزبان خود فرانسه دست به کار بزرگی زده و با کسب پیروزی فینالیست شود.


شاگردان اسلوبودان کواچ ابتدا ست نخست بازی را با نتیجه ۲۳-۲۵ واگذار کردند، اما در دو ست بعد با نتایج ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۱ به برتری رسیدند تا بازی ۲ بر یک به سود صربستان شود. هرچند در ست چهارم فرانسه توانست ۱۷-۲۵ پیروز شده و بازی را به تساوی بکشد، اما در ست پنجم این صرب‌ها بودند که با عملکردی درخشان ۱۵-۷ پیروز این ست شدند تا نهایتا ۳-۲ برنده این بازی و راهی فینال رقابت‌ها شوند.


روز گذشته نیز تیم ملی اسلوونی با خلق دومین شگفتی خود در این مسابقات فینالیست شد. اسلوونی پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل روسیه در مرحله یک‌چهارم نهایی، با همین نتیجه لهستان را در نیمه‌نهایی شکست داده و فینالیست شد.


به این ترتیب امروز تیم‌های فرانسه و لهستان باید بازی رده‌بندی و فردا (یک‌شنبه) ۷ مهر ماه دو تیم اسلوونی و صربستان بازی فینال را برگزار کنند.


انتهای پیام

درباره gohari