خانه / Uncategorized / شناسنامه دار کردن یک هزار و40 دستگاه تراکتور در چرداول

شناسنامه دار کردن یک هزار و40 دستگاه تراکتور در چرداولاقبال گراوندی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در راستای ساماندهی و تسهیل در خدمت رسانی به کشاورزان و صاحبان ادوات کشاورزی(تراکتورها) برنامه ساماندهی و شناسنامه دار کردن و پلاک گذاری بیش از 1 هزارو 40 دستگاه تراکتور در شهرستان چرداول آغاز شده است.
وی یادآور شد: این برنامه با هماهنگی شرکت نفت و پخش فرآورده های نفتی استان و برای راستی آزمایی و ثبت تعداد تراکتورهای واقعی که به کشاورزان خدمات انجام می دهعند انجام شده و تا کنون و در مرحله اول به ترتیب:هلیلان 360 دستگاه،شباب 230 دستگاه، زاگرس280 و آسمان آباد 170 دستگاه پیش بینی شده و در مرحله بعدی نیز برای ثبت 200 دستگاه باقی مانده برنامه رییزی صورت گرفته است.
مدیر جهاد کشاورزی چرداول تاکید کرد: پلاک گذاری و شنامه دار کردن ادوات کشاورزی برای دریافت سوخت آسان و قانونی، جلوگیری از قاچاق سوخت، انجام سهمیه قانونی و مناسب سوخت، رفع مشکلات تراکتورداران، سرعت در عملیات، راحتی کار کشاورزان و کاهش هزینه ها در دسترسی به تراکتور انجام می گیرد.
گراوندی بیمه دستگاه ها، راحتی مکانیزاسیون کشاورزی، را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد.
وی اضافه کرد: در اوایل بهمن ماه اطلاعیه ای از جانب شرکت نفت و جهاد کشاورزی مبنی بر راست آزمایی سوخت تراکتورداران اعلام شد که با استقبال مالکان مواجه و هم اکنون کار ثبت و شناسنامه دار کردن ادوات در حال انجام می باشد.
شهرستان 59 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 30 کیلومتری ایلام قرار دارد و با دارا بودن 52 هزار هکتار اراضی آبی و دیم از قطب های کشاورزی و دامداری استان ایلام می باشد.
7176/6034انتهای پیام /*


درباره gohari