خانه / Uncategorized / طرح ها و ایده های خلاقانه کارآفرینان مورد حمایت قرار می گیرد

طرح ها و ایده های خلاقانه کارآفرینان مورد حمایت قرار می گیردبه گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست با اعضای هیات مدیره خانه مدیران کارآفرین استان هرمزگان افزود: رویکرد دولت کمک به حوزه کارآفرینی و سرمایه گذاری است و حمایت از کارآفرینان به تقویت روحیه اعتماد عمومی کمک کرده و خلاقیت و نوآوری را در جامعه شکوفا کند.
وی بیان داشت: فعال شدن بیشتر کارآفرینان هرمزگان، افزایش درآمد زایی و رونق اقتصادی در کشور را در پی خواهد داشت و بخش مهمی از مشکل اشتغال نیز رفع خواهد شد.
استاندار هرمزگان اظهار کرد: خانه مدیران کارآفرین در استان در حوزه های اشتغالزایی و اجتماعی قدم های موثری برداشته که شایسته تقدیر است و باید برای تحقق شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال) پیش ‌رو باشد.
همتی با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر بخش دولتی با بخش خصوصی، بیان داشت: دستگاه های دولتی باید زمینه ساز توسعه فعالیت های بخش خصوصی باشند و در هرمزگان نیز این امر را به عنوان یک سیاست اصلی و مهم دولت دوازدهم پیگیری خواهیم کرد.
مدیرعامل خانه مدیران کارآفرین استان هرمزگان نیز در این نشست به اهمیت و نقش حوزه خدمات در ایجاد اشتغال اشاره کرد و اظهارداشت: خانه مدیران کارآفرین یک تشکل صنفی و بخش خصوصی واقعی است که در کنار کار و ایجاد شغل به مسئولیت های اجتماعی نیز توجه دارد.
عبدالرضا نادری پور افزود: این خانه ٥٠ عضو دائم و موقت دارد که توانسته برای یک هزار نفر در استان هرمزگان شغل ایجاد کند.
وی با قدردانی از اقدام های استاندار هرمزگان در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری بیان داشت: خانه مدیران کارآفرین استان مجموعه ای از مدیران خلاق و توانمند است که این مکان را به جایگاهی مهم جهت تبادل تجربه تبدیل کرده است.
خانه مدیران کارآفرین هرمزگان در سال 95 با 26 نفر عضو و هیات موسس 9 نفره آغاز به کار کرد و اکنون به 50 عضو دائم و موقت رسیده است.
7195/ 6048
تنظیم کننده: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari